Twój weekend z grami: Swamp Attack, World of Tanks Blitz i Angry Birds Stella

Twój weekend z grami: Swamp Attack, World of Tanks Blitz i Angry Birds Stella

Nie ma to jak piątek. Przed tobą 2 dni bez szkoły, zajęć czy pracy. Możesz ten czas wykorzystać na cokolwiek tylko chcesz. Spotkać się ze znajomymi, wybrać się na wycieczkę, zakupy czy do kina. Możesz też zasiąść wygodnie w fotelu i oddać się graniu. I właśnie w tym ci pomożemy z naszym cotygodniowym wyborem gier na weekend.

W tym tygodniu polecamy kolejną odsłonę Wściekłych Ptaków, czyli Angry Birds Stella, bitwę pancerną w postaci World of Tanks Blitz oraz walecznego mieszkańca bagien, czyli Swamp Attack.

World of Tanks Blitz

Jeżeli w dzieciństwie marzyłeś o kierowaniu czołgiem, którym można miażdżyć inne pojazdy i wysadzać w powietrze budynki i tym podobne rzeczy, to świetnie się składa. Oto World of Tanks Blitz, gra wojenna typu MMO. Tytuł opiera się na wspólnej grze przez internet, tworzeniu sojuszy i walce z innymi drużynami. W World of Tanks Blitz masz kilka celów do osiągnięcia, jak chociażby przejecie bazy czy zniszczenie konkretnej liczby wrogów. W grze znajdziesz prawie 90 różnych czołgów, choć samą rozgrywkę zaczynasz tylko z trzema. Pozostałe możesz odblokować wraz z upływem gry. World of Tanks Blitz ma również aspekt strategiczny, jak chociażby szkolenie załogi, modernizacja sprzętu czy zarządzanie zasobami. Jeżeli więc pragniesz wcielić się w rolę czołgisty, to ta gra jest dla ciebie.

Pobierz World of Tanks Blitz na iOS-a oraz World of Tanks na Windowsa

Angry Birds Stella

Któż nie zna Rovio, studia odpowiedzialnego za kultową serię Angry Birds oraz Bad Piggies? Rovio właśnie wypuściło kolejną odsłonę swojej serii w postaci Angry Birds Stella. Gra jest właściwie kopią poprzedniczek. I tym razem musimy burzyć fortyfikacje, struktury i gromić złe świnie. Główną postacią jest tytułowa ptaszyna Stella, która zyskała moc odbijania się od ścian. Reszta właściwie jest taka sama. Pomysł, rozgrywka, fizyka ruchu. Grafika jest za to bardziej cukierkowa, ale nie zachwyca szczególnie jakością. Niemniej jednak fani Angry Birds raczej nie będą zawiedzeni, a gra, jak zwykle, to znakomity pochłaniacz czasu.

Pobierz Angry Birds Stella na iOS-a oraz Androida

Swamp Attack

Witaj na bagnach. To wilgotne, cuchnące i generalnie mało przyjemne miejsce. Do tego roi się tam od niebezpiecznej zwierzyny z aligatorem na czele. Ty zaś musisz obronić swoją chatkę, a do dyspozycji masz wiernego shotguna oraz szereg innych śmiercionośnych broni. Swamp Attack to dość prosta zręcznościówka, w której musimy eliminować aligatory zmierzające w naszą stronę. Gra oferuje sporo poziomów, które różnią się między sobą przede wszystkim tempem nadpływających bestii. By nie dać się pożreć, musimy udoskonalać nasze bronie i leczyć rany. Swamp Attack to zabawna gra w klimatach country. Idealna na chwilową nudę.

Pobierz Swamp Attack na iOS-a oraz Androida

Zobacz także:

Top 5 darmowych gier zręcznościowych do pobrania na Androida

Twój weekend z grami – Crazy Taxi: City Rush, Trolls vs Vikings i Circle The Dot

http://www.softonic.pl/s/angry-birds:multiplatform/windows
Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji