Reklama

Artykuł

9 przerażających aplikacji do zdjęć i filmów, którymi przestraszysz znajomych nie tylko w Halloween

9 przerażających aplikacji do zdjęć i filmów, którymi przestraszysz znajomych nie tylko w Halloween
Maria Baeta

Maria Baeta

  • Zaktualizowany:

Jak stać się potworem lub zombie? Jak sprawdzić, czy w pokoju nie czają się duchy? O to 9 aplikacji, które w tym pomogą. Halloween najhuczniej celebruje się w Stanach Zjednoczonych, ale coraz więcej imprez tematycznych jest także u nas. Tej nocy, ale także w każdym innym momencie możemy nastraszyć znajomych lub pośmiać się razem z nimi. Wystarczy zrobić zabawny, a może przerażający film lub zdjęcie i wysłać e-mailem lub wrzucić na Facebooka czy Instagrama.  W Google Play i Apple App Store pełno jest dedykowanych aplikacji do tych celów. Jednak nie wszystkie są dobre, my wybraliśmy 9 najlepszych, dla wszystkich miłośników horrorów.

A Monster Me Photo Fun: odnajdź w sobie potwora

Zrobienie makijażu i charakteryzacji, która by sprawiła że zamienimy się w potwora daje dużo frajdy, ale pochłania wiele czasu i pieniędzy. Możemy to jednak pominąć, korzystając z dedykowanej aplikacji. W kilku krokach stworzymy sobie nową, przerażającą twarz i udostępnimy ją znajomym. Do dyspozycji mamy wiele strasznych akcesoriów, a nasz skończony obraz będzie bardzo wiarygodny.

Pobierz A Monster Me Photo Fun dla iOS

Monster-fy Photo Sticker Fun: zmień się w animowanego stwora

Podobne możliwości, ale na telefony z Androidem daje aplikacja Monster-fy. Tutaj jednak nasza twarz staje się bardziej jak z kreskówki. Efekty są jednak bardzo ciekawe.

Pobierz Monster-fy Photo Sticker Fun dla Android

ZombieBooth 1 i 2: I Ty możesz być Zombie

Czarownice, duchy, wampiry to ważne postacie w świecie horroru, ale najważniejsze w ostatnich latach są jednak Zombie. ZombieBooth pomoże nam stać się jednym z nich. Wystarczy zrobić sobie selfie, wskazać oczy, usta i cieszyć się wynikiem. W dodatku nasze zdjęcie wcale nie będzie statyczne, zombie będzie warczał i gryzł. A drugie wydanie aplikacji oferuje jeszcze więcej opcji.

Pobierz ZombieBooth dla iOS

Pobierz ZombieBooth dla Android

Pobierz ZombieBooth 2 dla iOS

Pobierz ZombieBooth 2 dla Android

Paranormal Camera-Scary Ghost Prank: Obcy na Twoim zdjęciu

Chcesz zrobić swoim znajomym mały dowcip? Możesz dodać duchy lub inne straszne postacie do zdjęć. Efekty są subtelne i bardzo naturalne. Kto wie, może ktoś uwierzy?

Pobierz Paranormal Camera-Scary Ghost Prank dla iOS

Ghost Camera: Wykrywacz duchów

Podobnie jest z Ghost Camera dla Androida. Możemy dodawać wiele innych elementów, nagrywać przerażające odgłosy a nawet tworzyć tematyczne puzzle.

Pobierz Ghost Camera dla Android

Horrorcam: fotki z horrorów

Jeśli chcecie dodać tylko kilka efektów z horrorów do swoich zdjęć, to Horror Cam będzie doskonałą aplikacją. Oferuje ona szereg filtrów i efektów, które sprawią, że zdjęcia będą naprawdę mocne. Możemy je przesłać do popularnych serwisów społecznościowych lub zostawić w publicznej galerii aplikacji, podobnej do tej z Instagrama.

Pobierz Horror Cam dla iOS

Scary Cam Photo Editor: Mroczna wersja instagram

Użytkownicy Androida mają do dyspozycji podobną do Horror Cam aplikację o nazwie Scary Cam. Jest ona skoncentrowana na udostępnianiu przerobionych zdjęć na Instagramie. Jeśli chcecie, aby wasze zdjęcie w tym serwisie wyróżniało się i było przerażające, to ta aplikacja jest dla was.

Pobierz Scary Cam Photo Editor

Ghost Lens : zrób film o duchach

Nie tylko zdjęciami człowiek żyje. Jeśli macie pomysł na ciekawy film, to możecie stworzyć przerażające dzieło i wysłać je znajomym. Ghost Lens pozwala nałożyć różne sekwencje, tak aby stworzyć efekt własnego ducha. Dzięki wielu opcjom, finalny efekt może być spektakularny.

Pobierz Ghost Lens dla iOS

Wykaż się przerażającą kreatywnością

Wszystkie aplikacje, które znajdują się na naszej liście są bardzo proste w obsłudze. Teraz wystarczy użyć nieco wyobraźni i bawić się wraz ze znajomymi tworząc przerażające zdjęcia i filmy.

Zobacz również:

Najbardziej przerażające gry na Halloween

Top 5 darmowych gier – quizów na Androida

Polskie aplikacje do kupowania i czytania ebooków na Android oraz iOS

Halloween w Softonic czyli nocne rendez-vous ze Slenderem

Maria Baeta

Maria Baeta

Najnowsze od Maria Baeta

Editorial Guidelines