Reklama

Softonic może otrzymać prowizję jeżeli klikniesz lub kupisz dowolny z pzedstawionych tutaj produktów.

Jak utworzyć konto na Disney+ z Polski w 2023 roku

Sponsored Content

Sponsored Content

 • Zaktualizowany:
Oświadczenie: Nasz zespół zawsze szuka rzeczy, które naszym zdaniem będą wartościowe dla naszych czytelników. Otrzymaliśmy wynagrodzenie za opublikowanie tego artykułu.

Co to jest Disney+?

Platforma Disney+ działa na podobnych zasadach, jak przykładowo serwis streamingowy Netflix lub HBO GO. Disney systematycznie poszerza swoją ofertę, dzięki czemu ma prawa nie tylko do własnych produkcji, ale również do tak znanych marek, jak Pixar, National Geographic, Marvel, Star Wars oraz FOX.

Platforma Disney + już dostępna w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak utworzyć konto na Disney+ z Polski w 2023 roku

Co można obejrzeć na Disney+?

Filmy i seriale dostępne w serwisie Disney+ obejmują te wyprodukowane w ostatnich latach, ale też wiele klasyków, które ukazywały się w latach 50. czy 60. Dlatego też kino to przeznaczone jest nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin, które od czasu do czasu, chcą zrelaksować się podczas filmu familijnego.

Młodych użytkowników oraz ich rodziny ma zachęcić do użytkowania platformy Disney+ również dostęp do ekskluzywnych produkcji. Nie zabraknie pierwszych, oryginalnych seriali Disney+ np. The Mandalorian, Księga Bobby Fetta czy High School Musical. Autorskie firmy, takie jak m.in. Zakochany Kundel, czy Cruella, też nie zostały pominięte. Na platformie Disney+ można znaleźć 5 głównych sekcji tematycznych:  Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic.

Obi-Wan Kenobi

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również seriale z uniwersum Marvela, które obejrzeć można wyłącznie w tym serwisie. Seriale te rozbudowują historie znane z kinowych produkcji. Do najważniejszych należą: Loki, Wandavision, Falcon i Zimowy Żołnierz, What if…, Agent Carter, Hawkeye, She-Hulk, Moon Knight, Ms. Marvel. Już wkrótce dołączy do nich Secret Invasion, a to jedynie początek.

Moon Knight

Jakość obrazu i dźwięku

Serwis Disney+ pozwala odtwarzać filmy i seriale w najwyższej jakości, co oznacza, że wybrane materiały mogą być wyświetlane w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HRD10 i Dolby Vision. Jakość dźwięku również nie została pominięta przez platformę i niektóre pozycje mają być wyposażone w format Dolby Atmos.

Wybrane tytuły są dostępne w formacie IMAX Enhanced.

Cena Disney+ w Polsce

Dostępne są następujące opcje:

 • 28,99 zł – miesięczny abonament
 • 289,90 zł – abonament na cały rok (15 procent taniej niż przy miesięcznej opłacie)

W tej cenie otrzymujemy dostęp do całej biblioteki serwisu. Jest możliwość utworzenia do 7 profili użytkowników z własną historią oglądania (w tym profilu dla dzieci) oraz jednoczesnego oglądania na czterech urządzeniach, jak również pobierania filmów i seriali, aby oglądać je bez dostępu do internetu (np. w podróży).

Nie ma dodatkowych opłat za współdzielenie konta w Disney+.

Jak oglądać Disney+?

Jak na nowoczesny serwis przystało, Disney+ można wygodnie oglądać na wszelkich urządzeniach:

 • telewizory Smart (Android TV, Sasmung z Tizen (większość modeli z 2106 roku i nowszych), Panasonic, LG z WebOS, Hisense
 • telefony i tablety z systemem Android
 • iPhone i iPad (obsługa AirPlay)
 • tablet Amazon Fire
 • Apple TV (od 4 generacji)
 • Chromecast
 • PlayStation (PS4 i PS5)
 • Xbox (od Xbox 360)
 • Nvidia Shield TV
 • Xiaomi Mi Box
 • przeglądarka internetowa (Chrome, Edge, Firefox, Safari).

Filmy i seriale można również oglądać w trybie offline. Dzięki temu można oglądać je w dowolnym momencie, kiedy mamy ograniczony dostęp do internetu (np. w podróży). Funkcja ta dostępna jest na urządzenia mobilne z iOS, Android oraz komputery z Windows.

Podsumowanie 

Chcesz znaleźć alternatywę dla popularnych portali streamingowych? Cenisz sobie rozrywkę w rodzinnym gronie? Dołącz do naszej familii w Disney Plus, a na pewno nie pożałujesz! 

Sponsored Content

Sponsored Content

Najnowsze od Sponsored Content

Editorial Guidelines