Twój weekend z grami: Hellraid: The Escape, Traps ‘n Gemstones oraz Diamond Digger Saga

Twój weekend z grami: Hellraid: The Escape, Traps ‘n Gemstones oraz Diamond Digger Saga

Nadszedł kolejny piątek. Koniec szkoły, zajęć, pracy. Czas relaksu w każdej możliwej formie. Jeżeli nie macie ochoty na książki, filmy, seriale, spacery, wycieczki i tym podobne, to może jakieś gry? Oczywiście, jak co tydzień mamy dla was kilka propozycji.

W tym tygodniu polecamy Hellraid: The Escape – bo mrocznych lochów nigdy dość, Traps ‘n Gemstones w klimatach starego, dobrego Indiany Jonesa oraz Diamond Digger Saga od twórców Candy Crush Saga.

Hellraid: The Escape

Powitaj piekielne, mroczne, krwiste lochy i sprawdź, czy jesteś w stanie się z nich wydostać, nim cię całkowicie pochłoną. Hellraid: The Escape to niezwykle interesująca łamigłówka z widokiem z pierwszej osoby, która wciągnie cię na długie godziny. Twoim celem jest wydostać się z piekielnych lochów pełnych monstrów i szkieletów oraz ogólnej makabry. Musisz poprowadzić swoją postać przez istny labirynt tonący w wiecznej ciemności, badając po drodze kolejne komnaty i szukając sposobu na ucieczkę. Czytaj pergaminy, rozwiązuj zagadki szukaj wyjścia. Hellraid: The Escape to świetna grafika i atmosfera grozy – w sam raz na jesienne wieczory.

Pobierz Hellraid: The Escape na Android oraz iOS

Traps ‘n Gemstones

Któż nie lubi najbardziej szalonego archeologa na świecie? Oczywiście mowa o Indiana Jonesie, którego przygody doczekały się 4 ekranizacji kinowych i niezliczonych gier nawiązujących do tej postaci. Jedną z nich jest Traps ‘n Gemstones. Platformówka, dzięki której będziesz mógł eksplorować retro-świat w 2D, jak za starych, dobrych czasów. Twoim celem w grze jest odnalezienie mistycznych przedmiotów i przywrócenie ich na właściwie miejsce oraz oczywiście nie-zginięcie po drodze. W grze musimy trochę wysilić szare komórki, gdyż przechodzenie kolejnych komnat oznacza rozwiązywanie przeróżnych łamigłówek. Gotowi na przygodę?

Pobierz Traps ‘n Gemstones na Android, iOS oraz Windows

Diamond Digger Saga

Diamond Digger Saga to kolejna gra stworzona przez studio King, twórców popularnego Candy Crush Saga. Tym razem nie jest to jednak kolejna kopia tego hitowego tytułu. W tej grze każda zagadka jest ustawiona na kilku ekranach, a my musimy zarządzać przepływem wody, zupełnie jak w Where’s My Water? Reszta po staremu – należy układać lśniące klejnoty w linię przynajmniej 3 elementów i przechodzić kolejne poziomy. Nie ma w tym tytule nic szczególnie odkrywczego, ale jeżeli lubicie Candy Crush, to Diamond Digger Saga też wam przypadnie do gustu.

Pobierz Diamond Digger Saga na Android oraz iOS

Zobacz także:

Twój weekend z grami – Zaginięcie Ethana Cartera, Anomaly Defenders oraz Wasteland 2

Twój weekend z grami: Swamp Attack, World of Tanks Blitz i Angry Birds Stella

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji