Twój weekend z grami: Football Manager 2015, Interstellar, Reckless Racing 3

Twój weekend z grami: Football Manager 2015, Interstellar, Reckless Racing 3

Tydzień już prawie za nami, czas na piątek, więc weekendu początek! A jak tak, to zawsze można poświęcić trochę wolnego czasu na gry. Jak zwykle mamy dla was kilka ciekawych gier w naszym cyklu Twój weekend z grami.

Dziś proponujemy Football Manager 2015 dla fanów piłki, Interstellar dla miłośników science-fiction oraz kosmosu, a także Reckless Racing 3 dla żądnych samochodowych wyścigów.

Football Manager 2015

Football Manager 2015 to gra, która pozwoli ci wcielić się w rolę menadżera zespołu piłkarskiego. Do twoich obowiązków będzie należeć zarządzanie niemal każdym aspektem drużyny, od transferów, przez układanie taktyki, po utrzymywanie dobrej atmosfery w szatni. W tej odsłonie tego kultowego już tytułu największe ulepszenia przeszedł dział finansowy klubu, interfejs, tryb Classic oraz Scout Centre (centrum skautingu), dzięki czemu można jeszcze skuteczniej odkrywać nowe piłkarskie talenty. Jesteś gotów poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa?

Pobierz Football Manager 2015: WindowsMac

Interstellar

Dopiero co film o tej samej nazwie pojawił się w kinach, a już można zagrać w grę Interstellar. W tytule tym twoim zdaniem jest tworzenie i odkrywanie kosmosu. Gra ta daje ci możliwość kreowania całego układu słonecznego. Możesz tworzyć planety, gwiazdy, planetoidy i ich orbity. Następnie możesz zwiedzać wszechświat gry, odwiedzając układy innych użytkowników. Nader skomplikowana i niezwykle wciągająca – czas ruszyć na podbój kosmosu.

Pobierz Interstellar: AndroidiOS

Reckless Racing 3

Reckless Racing 3 to kolejna odsłona zwariowanych wyścigów samochodowych. Rozgrywka nie różni się specjalnie od wcześniejszych wersji tej gry: siadasz za kółkiem swojej maszyny, aby prowadzić ją przez serię krętych tras. Jeżeli chcesz wygrać wyścig, musisz opanować kontrolę poślizgów na zakrętach. Reckless Racing 3 oferuje aż 36 tras oraz trzy nowe tryby rozgrywki: Kariera, Arcade i Single Event. Ważnym elementem gry jest możliwość personalizowania sterowania. Właściwie niemal w pełni można je dostosować do swoich preferencji. Jeżeli chodzi o grafikę, ta w grze stoi na wysokim poziomie. Szczególne wrażenie robi realizm scenerii, w których przychodzi ci się ścigać. Jeżeli więc masz ochotę na dobrą ścigałkę, to Reckless Racing 3 już na ciebie czeka.

Pobierz Reckless Racing 3: AndroidiOS

Zobacz także:
Twój weekend z grami: Dead Rising 3, The Wolf Among Us i Retry

Twój weekend z grami: Angry Birds Transformers, Middle-earth: Shadow of Mordor i Touchgrind BMX

Football Manager 2015 tyo
Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji