Twój weekend z grami: Dream League Soccer, Warhammer 40,000: Space Wolf, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Twój weekend z grami: Dream League Soccer, Warhammer 40,000: Space Wolf, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Kolejny tydzień dobiega końca. Dziś piątek, za oknem szaro, buro i jesiennie. Idealna pogoda, by bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na partyjkę w ulubioną grę. Jak co piątek prezentujemy wam kilka ciekawych gier w naszym cyklu Twój weekend z grami.

Ten weekend sponsorują: Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth dla fanów strategii, Warhammer 40,000: Space Wolf dla miłośników Warhammera i gier taktycznych oraz Dream League Soccer dla pasjonatów piłki nożnej.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Nowa odsłona Civilization przenosi cię do futurystycznego świata, który musisz oczywiście sobie podporządkować. Zasady tego turowego RTS-a  nie zmieniają się: rozszerzaj terytorium, zarządzaj polityką, ekonomią, armią, kulturą i technologią oraz prowadź swą nację do dziejowego zwycięstwa. Beyond Earth odróżnia się od poprzednich części cyklu tym, że oferuje wgląd w przyszłość i eksplorację kosmosu. Przed tobą więc zadanie kolonizacji mniej lub bardziej przyjaznej planety. Kluczem w rozgrywce jest pozostanie w harmonii ze wszechświatem, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje ze stworzeniami zamieszkującymi nasze nowe planety. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth cechuje udoskonalony system walki, choć interfejs gry pozostawia wiele do życzenia.

Pobierz Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth na Windowsa

Warhammer 40,000: Space Wolf

Ten tytuł to z kolei kolejna odsłona znanej i popularnej serii gier bitewnych. Stanowi ona bardzo ciekawą mieszankę gry taktycznej z karcianką. W Warhammer 40,000: Space Wolf przejmujemy kontrolę nad ciężko opancerzonym oddziałem Space Wolves, którym kierujemy w walce z siłami Chaosu. Podczas każdej z serii za pomocą kart dokonujemy ataku na rywala. Każdy oddział otrzymuje dwie akcje, w których ma odbyć ruch związany z kartami, które ma przypisane. Mimo że rozgrywka w klimatach karcianki nie każdemu musi przypaść do gustu, to gra ta oferuje doskonałą rozrywkę dla fanów strategii. Nie do pogardzenia jest również oprawa graficzna tytułu.

Pobierz Warhammer 40,000: Space Wolf na iOS-a

Dream League Soccer

Dream League Soccer to gra, która łączy w sobie elementy FIFA oraz Football Managera. W grze tej musisz wziąć odpowiedzialność za losy całej drużyny piłkarskiej. Wcielasz się więc zarówno w managera, jak i piłkarza. Twoja przygoda zaczyna się od 3 ligi, a twoim zadaniem jest wynieść swoją drużynę na piedestał. Będziesz więc zarządzał transferami, ekonomią, taktyką, a z drugiej strony poprowadzisz swoją drużynę podczas meczu, grając bezpośrednio na boisku. Brzmi interesująco?

Pobierz Dream League Soccer: Android, iOSWindows Phone

Zobacz także:

Twój weekend z grami: Dead Rising 3, The Wolf Among Us i Retry

Twój weekend z grami – Deemo, Quizwanie i Car Mechanic Simulator 2014

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji