Trials Frontier: 6 trików, które pozwolą grać bez wydawania pieniędzy

Trials Frontier: 6 trików, które pozwolą grać bez wydawania pieniędzy

Zdążyłeś się już uzależnić od Trials Frontier od Ubisoftu?  Oto 6 podstawowych porad, które pomogą wam cieszyć się nową grą i pozwolą wycisnąć z niej wszystko!

Trials Frontier w ciągu tygodnia stał się kolejnym fenomenem w świecie gier. W mniej niż tydzień tytuł ten przyciągnął 6 milionów użytkowników iPhone’a i iPada. Trials Frontier jest mobilnym odpowiednikiem Trials Fusion, również motocyklowej gry stworzonej przez RedLynx, ale dostępnej na Xbox One, Playstation 4 oraz PC.

W przeciwieństwie do dużego brata Trials Frontier jest darmowy i oferuje jedynie mikropłatności. My przedstawiamy wskazówki, które pomogą bawić się tym tytułem bez wydawania pieniędzy. Oto sześć tricków, które pozwolą czerpać maksimum korzyści z gry.


Jeśli spadniesz, rozpocznij wyścig od początku

To chyba najważniejsza rada, jaką poznasz odnośnie Trials Frontiers! Kiedy spadniesz, zamiast zaczynać od ostatniego punktu kontrolnego, rozpocznij grę od linii startowej. Poziom zresetujesz, długo naciskając strzałkę w prawym górnym rogu. Uruchom ponownie wyścig! Pośrednie punkty kontrolne są bezużyteczne! Rozpoczynając od linii startu, zegar jest automatycznie resetowany! Kolejną zaletą jest brak konieczności płacenia za paliwo, które jest pobierane przy każdym wyścigu. Próbuj kończyć przejazdy bez upadku.

Licz się czas, nie styl

Akrobacje są przydatne wyłącznie, gdy jesteśmy proszeni o ich wykonanie. Na każdym z etapów najważniejsze jest jak najszybsze przekroczenie linii mety oraz przejście przez wszystkie punkty kontrolne. Jeśli czujesz się jak Travis Pasterna, to możesz pozwolić sobie łączyć przyjemne z pożytecznym. W innym przypadku skup się na uzyskaniu jak najlepszego czasu. BackflipJeśli uwielbiasz robić salta, to spójrz na grę Trials Fusion. Duży brat Frontier na PC, Xbox i PS4 oferuje pod tym względem więcej możliwości.

Pochylenie do przodu to klucz do pokonania przeszkód

To może wydawać się oczywiste, ale jest to klucz do opanowania gry. Odpowiedni rozkład masy na motorze jest niezbędny! W wielu sytuacjach trzeba przechylać się do przodu w odpowiednim miejscu i czasie.

Pochylenie do przodu

Chociaż Trials Frontier posiada tylko cztery przyciski sterowania, to prawa fizyki są dobrze zachowane. Jadąc po niemal pionowych ścianach, należy zwiększyć ciężar, przesuwając postać do przodu.

Naciśnij i przytrzymaj element, którego potrzebujesz

Po około godzinie gry jedna z postaci występujących w saloonie daje wspaniałą radę. Jeśli chcemy zwiększyć szansę na zdobycie czegoś w kole fortuny, to przytrzymajmy palec na tym obiekcie. Koło fortunyTa technika jest skuteczna od momentu, gdy dziewczyna nas tego nauczy. Powinniśmy być w stanie cieszyć się nią przynajmniej 6 razy.

Wydawaj pieniądze w odpowiednim czasie

Podobnie jak inne gry free-to-play twórcy tak skonstruowali Trials Frontier, żeby zachęcać graczy do kupowania dodatkowej wirtualnej waluty. Aby unikać tego problemu, należy rozważnie ulepszać swój motocykl, robiąc to najlepiej dopiero pod koniec rozgrywki. Ulepszanie motocykluPo każdym ulepszeniu trzeba długo czekać, aż zostanie ono wykonane. Dlatego sztuką jest dokonanie ulepszeń motoru tuż przed zamknięciem gry. Gdy znów się do niej zalogujemy po paru godzinach, nasz motocykl będzie gotowy.

Zadania chłopca są priorytetem

W dzienniku aktualizacji pojawiają się zadania od chłopca. Przyjmuj je! Dzięki jego pomocy uda się zbudować motor z odzyskanego szkicu, a to niezbędny krok do przejścia gry! Backflips Korzystając z tych cennych porad, powinniście cieszyć się Trials Frontier przez wiele godzin bez wydawania pieniędzy.

Pobierz Trials Frontier dla iOS-a i Androida.

Zobacz także:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji