Reklama

Artykuł

Tinder: kilka sposobów na uatrakcyjnienie swojego profilu

Samuel Marc

Opublikowany

Nie trzeba być Miss Polonia, ani bożyszczem nastolatek, aby zdobyć nowe kontakty w aplikacji Tinder. Wyjaśniamy jak zoptymalizować swój profil, aby pozyskać więcej dopasowań.

Uwodzenie to nie jest nauka ścisła. Przy odrobinie wysiłku możemy tak dostosować nasz profil w aplikacji Tinder, aby łatwiej przyciągał on inne osoby. Zachowując zdrowy rozsądek i korzystając z naszych sztuczek znacząco zwiększycie wydajność tej randkowej aplikacji, która zyskała spore grono użytkowników na całym świecie.

Tinder: kilka sposobów na uatrakcyjnienie swojego profilu

Uwaga: poniższe wskazówki mają zastosowanie bez względu na płeć lub orientację.

Uzupełnij swój opis

Oprócz zdjęć, Tinder pozwala także na zamieszczenie krótkiego opisu. Warto poświęcić trochę czasu i zastanowić się nad kilkoma słowami, które można tam wstawić. Pamiętaj, że te słowa mogą sprawić, że zostaniesz zauważony i wyróżnisz się spośród tłumu.

Nie wahaj się wspomnieć w opisie o swoich fizycznych atutach. Na przykład o posiadaniu tatuażu, albo wysokim wzroście. Coś co nie widoczne na zdjęciach, a znacząco poprawia odbiór twojej osoby.Opis to jeden z nielicznych elementów Tindera gdzie możemy wykazać się naszą twórczością

Opis cech fizycznych to nie wszystko. Możesz tam dodać jakąś zabawną grę słów, coś co może cię wyróżnić. Możesz też umieścić link do swojego bloga, czy profili w serwisach społecznościowych, albo opisać czym się zajmujesz, albo coś innego co wyraża Twoją osobowość.

Najważniejsze, aby unikać banałów i zbędnych frazesów, które nic nie dają. Warto pamiętać o tym, że zależy nam na znalezieniu ciekawych osób, zamiast marnotrawić czas na te, które nie będą nami zainteresowane. Dobry opis ułatwi wzajemną selekcję.

Użyj 6 zdjęć

Tinder to aplikacja bardzo wizualna. Użytkownicy skupiają się przede wszystkim na zdjęciach. Warto więc wykorzystać wszystkie dostępne sloty na zdjęcia. Wybierz 6 najlepszych zdjęć i udostępnij je, aby odsłonić swoją osobowość.

Zdjęcie, które uważasz za najkorzystniejsze ustaw jako główne. Często najbardziej leniwi użytkownicy Tindera nie wchodzą w opisy, a tylko oceniają po głównych zdjęcia. Możesz też poprosić znajomych o ocenę zdjęcia głównego.

Wybierz najlepsze zdjęcie jako profilowe!

Korzystaj ze swoich atutów, umieść takie zdjęcia, które będą najkorzystniejsze. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu pewnych zasad dotyczących zdjęć na Tinderze, które przeczytasz poniżej!

Zasady dobrych zdjęć

Tinder pozwala na dodawanie zdjęć z Facebooka. To świetne zdjęcia do dzielenia się nimi ze znajomymi, ale nie wszystkie nadają się na widok publiczny. Dlatego warto zastanowić się, które fotki dodamy do Tindera.

Pięć przykazań zdjęć na Tinderze

Poniższe zasady pomogą stworzyć idealny album zdjęciowy dla Tindera. Zdjęcia te na Facebooku mogą być opublikowane w prywatnym albumie i udostępnione tylko na Tinderze.

  • Zrób zdjęcia specjalnie dla Tindera

Warto poświęcić trochę czasu i stworzyć ciekawe zdjęcia dla Tindera. Poproś znajomego, albo zrób selfie, korzystając z smartfonowych aplikacji jak VSCO Cam (Android, iOS), CAMME (iOS) lub Retrica (Android, iOS)

  • Unikaj zdjęć grupowych

Czy uważasz, że inni użytkownicy będą marnować czas, aby dowiedzieć się, którą osobą z grupy znajomych jesteś właśnie ty?. Zdjęcia w towarzystwie znajomych, przyjaciół, zwierząt, dzieci nie są czymś co powinniśmy wstawiać na Tindera. To my mamy być na piedestale!

Allison właśnie odstraszyła wszystkich mających uczulenie na zwierzaki…

  • Używaj zdjęć tylko prawdziwych zdjęć

Wydaje się być oczywiste, ale jednak warto pamiętać, że korzystanie z kradzionych zdjęć w internecie nie będzie dobrym pomysłem. Używaj własnych zdjęć, jeśli zabraknie Ci dobrych fotek, to pozostaw puste miejsca, najwyżej uzupełnisz je w przyszłości.

  • Nie udawaj artysty

Nie przesadzaj z filtrami i abstrakcyjnością Twoich zdjęć. Na wykazanie się artystyczną duszą przyjdzie jeszcze pora. Twoi nowo dobrani znajomi chcą przede wszystkim widzieć jak wyglądasz w rzeczywistości. Ukrywanie się za filtrami może przynieść negatywne skutki w przyszłości

  • Wybierz zdjęcia podkreślające Twoje atuty

Ta porada wydaje się być dość oczywista. Na zdjęciach na portalach randkowych chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Na Tinderze starajmy się umieszczać zdjęcia twarzy, na których jesteśmy dobrze widoczni. Znajdź swoje zalety i pochwal się nimi na zdjęciach.

Brian zachęca do polubienia ukazując swoje fizyczne atuty

  • Pokaż swoje pasje

Poza zdjęciami ze swoją ładną twarzą na zdjęciach można pokazać to czym zajmujemy się w wolnych chwilach. Wspinasz się, nurkujesz, tańczysz w balecie, jeździsz konno? Doskonale, pochwal się swoim zdjęciem w akcji, a na pewno znajdziesz bratnią duszę.

Uwaga, turystyczne zdjęcia wcale nie są ukazaniem pasji. Oszczędź więc zdjęć z wakacji, podobnie jak udawania kulturysty, czy pół nagich zdjęć. Lepiej chwalić się czym innym.

Zadbaj o zainteresowania na Facebooku

Tinder korzysta z informacji o stronach jakie polubiliśmy na Facebooku. Jeśli masz wspólne zainteresowania z innymi użytkownikami, to aplikacja pokaże Ci je. Dzięki temu jest bardziej prawdopodobne, że zwrócicie na siebie uwagę dzieląc się swoimi zainteresowaniami. Tinder wyświetla też liczbę wspólnych polubień jest ona pokazywana na głównym ekranie, co może przyciągnąć zainteresowanie.

Strona z sugestiami zainteresowań na Facebooku

Przejdź do Facebooka i zobacz rekomendowane dla Ciebie strony. Warto też polubić profile ciekawych miejsc w Twojej okolicy. Przede wszystkim jednak dodaj te strony do ulubionych, które rzeczywiście Cię interesują.

Poszerz swoje horyzonty

Aby zwiększyć szansę na znalezienie ciekawych osób, zwiększ zasięg poszukiwań oraz grupę wiekową. W końcu może okazać się, że Twoja prawdziwa miłość kryje się w mieście obok.

By wdrożyć ten plan w życie. Przejdź do ikony koła zębatego, wybierz preferencje odkrywania i następnie ustaw odległość oraz wiek.

Dostosuj zasięg i wiek swoich poszukiwań

Chodzi o to, aby przeciągnąć w prawo!

To chyba najbardziej kontrowersyjna porada. Staraj się przeciągać zawsze na prawo, wszystkie profile nawet te, do których nie jesteś w pełni przekonany.

Lubiąc więcej profili zwiększa się szansę na odwzajemnienie polubienia i dokonanie sparowania. Jeśli użytkownicy siebie nie docenią, to skutkuje brakiem połączenia, a w końcu nie o to chodzi. Ta strategia sprzyja jeśli chcemy poznać jak najwięcej osób.

Nie jest to jednak metoda doskonała, aplikacja wyświetli później losowo profile niezależnie od naszego gustu i zainteresowań. No i w końcu nie ze wszystkimi chcemy rozmawiać.

Jeśli szukacie kogoś rzeczywiście wybitnego, to może trzeba zastosować zupełnie odwrotną strategię i już na samym początku stosować ostrą selekcję.

Więcej polubień sprzyja znalezieniu pary!

Do dzieła!

Teraz już wiesz jak zoptymalizować swój profil na Tinderze aby zdobyć więcej dopasowań. Oczywiście, żadne z tych wskazówek nie gwarantują odnalezienia bratniej duszy. Pozwalają jednak lepiej wykorzystać Tindera i zwiększyć swoje szanse.

Jest jeszcze jedna porada! Nie zależnie kim jesteś przejmij inicjatywę, rozpocznij rozmowę, a kto wie może wkrótce spotkacie się na randce!

Zobacz także:

Tinder – hit wśród aplikacji randkowych

Co to jest Snapchat?

Również może Cię zainteresować