Reklama

Artykuł

Odkryj Unltd.fm, radio, w którym ty jestesteś DJ-em !

Odkryj Unltd.fm, radio, w którym ty jestesteś DJ-em !
Samuel Marc

Samuel Marc

  • Zaktualizowany:

Unltd.fm ma być tym, czym uber dla taksówek. Tak założyciel tego serwisu online podsumowuje ambitne plany rynkowe. Jeśli marzyłeś o zostaniu radiowcem, to właśnie nadarza się ku temu okazja.

Uber daje możliwość każdemu stać się właścicielem taksówki bez posiadania odpowiedniej licencji. Unltd.fm pozwala każdemu uruchomić radio online.

Zobaczcie, jak łatwo można stać się DJ i prowadzącym rozgłośnie radiową dzięki Unltd.fm.

Nowa radiowa fala!

Unltd.fm zrodził się z prostej idei. Każdy, kto chce być DJ czy radiowym prezenterem, chce docierać do jak najszerszego grona odbiorców. Ta internetowa platforma ma właśnie to zapewnić, dając szeroką bazę miłośników muzyki, którzy mogą przebierać w wirtualnych stacjach radiowych. Serwis jest otwarty zarówno na profesjonalistów, jak i amatorów.

Unltd.fm stanowi także alternatywę dla serwisów streamingowych jak Spotify, Deezer, Bandcamp czy Soundcloud. Po zalogowaniu do serwisu użytkownicy mogą słuchać rozgłośni stworzonych przez swoich ulubionych DJ-ów.

Interfejs Unltd.fm

Istnieją serwisy, w których można nagrywać podcasty, streamować obraz i dźwięk, ale żaden nie jest tak skoncentrowany na muzyce jak Unltd.fm. Ta usługa rzeczywiście daje poczucie tworzenia prawdziwej rozgłośni radiowej. Dodatkowo dochodzą interakcję pomiędzy DJ-em a słuchaczami przy wykorzystaniu Twittera i Instagrama. Każdy może mieć swoją rozgłośnie.

Tego, co doświadczysz jako DJ, to emocje, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie.

Unltd.fm został stworzony przez pasjonatów i dla pasjonatów. Serwis posiada naprawdę imponującą funkcjonalność, co powinno zachęcić amatorów radia do wypróbowania usługi.

Własna rozgłośnia

Oprócz transmisji na żywo audycji radiowych Unltd.fm daje DJ-om możliwość interakcji z publicznością. Serwis pozwala niskim kosztem spróbować swoich sił za mikrofonem.

Każdy DJ ma prawo być wysłuchany

Usługa Unltd.fm jest prosta w obsłudze, wymaga wyłącznie przeglądarki internetowej. Wystarczy się połączyć i rozpocząć strumieniowanie muzyki. Po przez interfejs www możemy puszczać dźwięk z naszego dysku twardego lub dowolnego innego źródła.

Social Stream w Unltd.fm pozwala na kontakt z słuchaczami

Unltd.fm daje prosty dostęp do kontaktu ze słuchaczami, możemy rozmawiać z nimi przez kamery wideo. Nasi słuchacze mogą też wysyłać nam tweety i zdjęcia na instagramie. W ten sposób możemy stworzyć prawdziwe radiowe Show.

Twoje Radio, twoja misja

Unltd.fm ma szanse stać się małym rewolucjonistą na rynku niezależnych podcastów. To wizja prawdziwie otwartego radia, które może dotrzeć do niezliczonej grupy odbiorców.

Unltd.fm

Twórcy Unltd.fm: Yannick Gouez, Eymeric Pierre-Louis oraz Romain Agostini.

Unltd.fm jest w tej chwili w wersji beta. Oficjalny start serwisu planowany jest na 2015 roku. Pozostaje czekać, aż ruszy pełną parą. Ale jeśli czujecie się na siłach, już dziś możecie jako DJ-e zapisać się na wersję testową.

Zobacz także:

Audiobooki za darmo – na Spotify

Użyj tabletu z Androidem, by zostać profesjonalnym DJ-em. Oto aplikacje, które ci w tym pomogą

Samuel Marc

Samuel Marc

Najnowsze od Samuel Marc

Editorial Guidelines