Demo Lego: Marvel Super Heroes na PC już dostępne!

Demo Lego: Marvel Super Heroes na PC już dostępne!

LEGO: Marvel Super Heroes to nowa gra z popularnej serii pełnej humoru, akcji oraz łamigłówek w klimacie klocków Lego. Tym razem świat Lego wita znane z komiksów postacie, takie jak Hulk, Iron Man, Thor czy Spider-Man. Jeżeli lubicie gry z tej serii, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Właśnie ukazało się darmowe demo LEGO: Marvel Super Heroes na PC.

Fabuła LEGO: Marvel Super Heroes kręci się wokół super-bohaterów. Nick Fury sprowadza znane postacie z Marvel Universe, takie jak Iron Man, Hulk, Thor, Spider-Man, Wolverine, by te uratowały Ziemię. Ich przeciwnikami będą Loki oraz Galactus – Pożeracz Światów. Akcja gry toczy się w Nowym Jorku i innych miejscach znanych ze świata Marvela.

Według doniesień z TT Games Publishing, w LEGO: Marvel Super Heroes zostanie zgromadzonych tylu super-bohaterów, jak w żadnej innej grze wydanej do tej pory.

To nie pierwsza, „klockowa” gra z serii LEGO, traktująca o filmowych/komiksowych postaciach. Wcześniej powstały już tytuły nawiązujące do Harrego Pottera, Batmana czy Władcy Pierścieni. Czy i tym razem będzie sukces?

Pobierz demo LEGO: Marvel Super Heroes na PC

Powiązane artykuły:

Powiązane programy:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji