Reklama

Candy Crush Saga: jak odblokować nowe poziomy bez denerwowania swoich przyjaciół

Candy Crush Saga: jak odblokować nowe poziomy bez denerwowania swoich przyjaciół

W tym artykule, zdradzimy ci sekret, jak grać w Candy Crush Saga bez przerw i bez ciągłego zaczepiania swoich znajomych na Facebooku. Jak często zdarzyło ci się ekscytować grą w Candy Crush Saga na swoim smartfonie (iOS lub Android) i nagle zobaczyć komunikat o potrzebie odblokowania większej liczby poziomów? Z pewnością przynajmniej kilka razy. Aby przejść dalej, musisz wydać cenne złote sztabki albo, co gorsze, wysłać irytującą wiadomość do swoich znajomych na Facebooku z prośbą o pomoc w odblokowaniu kolejnych poziomów.
Na szczęście istnieje trik, który umożliwi ci przejście do następnych poziomów gry bez konieczności płacenia złotem czy dopraszania się o pomoc wśród znajomych. Jest on tak prosty, jak wykonanie Quests i Challanges. Oto jak tego dokonać:

1. Otwórz aplikację Facebooka i wejdź do ustawień

Otwórz  aplikację Facebooka na swoim telefonie i przejdź do sekcji Pomoc i ustawienia. Znajdziesz ją po wybraniu ikony z trzema poziomymi kreskami.

Teraz wybierz Ustawienia konta.

2. Przejdź do konfiguracji Candy Crush Saga

Przejdź do kategorii Aplikacje. Wybierz w niej opcję Zalogowano przy użyciu Facebooka.

3. Powiąż lub odłącz Candy Crush Saga z Facebookem

Pośród listy zainstalowanych aplikacji wyszukaj i wybierz Candy Crush Saga.

Kiedy będziesz już w odpowiedniej zakładce, przewiń ją na sam dół i naciśnij przycisk Usuń aplikację, a następnie wybierz Usuń. Ale spokojnie, opcja ta nie usunie gry z twojego telefonu ani nie skasuje dotychczasowych dokonań. Pozwoli tylko na odłączenie jej od twojego konta na Facebooku.

4. Wypełniaj „questy”, aby odblokować darmowe poziomy

Teraz, kiedy masz już odłączone swoje konto na Facebooku od Candy Crush Saga, nie musisz wydawać dodatkowych środków ani prosić przyjaciół o pomoc, żeby zyskać następne poziomy w grze.

Wystarczy, że przejdziesz do trzeciej opcji, która się pojawiła, czyli Play Challenges. Tym sposobem, wypełniając nowe wyzwania, odblokujesz sobie kolejne poziomy.

Podłącz lub odłącz swoje konto, kiedy tylko potrzebujesz

Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, możesz w dowolnej chwili ponownie podłączyć swoje konto na Facebooku (np. w celu zagrania w Candy Crush Saga na PC). Wystarczy, że powtórzysz wtedy tę sztuczkę, dzięki której można zyskać darmowy dostęp do kolejnych poziomów gry.

Artykuł napisany we współpracy z Timem Vüllersem

Zobacz także:

W poszukiwaniu następcy Candy Crush Saga

Najlepsze alternatywy dla Candy Crush Saga

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama