Reklama

Twój weekend z grami – Darkwood, Rally Racer Drift i Ace of Spades

Twój weekend z grami – Darkwood, Rally Racer Drift i Ace of Spades

Jak co tydzień, w każdy piątek polecamy Wam ciekawe gry na weekend. Jeśli plany towarzyskie lub wyjazdowe nie wyszły, zawsze można miło spędzić czas przy najciekawszych grach.

Tym razem na naszej liście znalazły się: zapowiadający się na mega hit polski survival horror Darkwood, darmowe wyścigi na Androida Rally Racer Drift oraz gra FPS w stylu Minecrafta – Ace of Spades.

Darkwood

darkwoodDarkwood to polski survival horror, który łączy w sobie elementy przygodówki, zręcznościówki i RPG. W grze Twoim zadaniem jest przetrwać w pełnym zagrożeń lesie. W dzień musisz przemierzać pobliski teren w poszukiwaniu jedzenia i przedmiotów, a w nocy odpierać ataki potworów, halucynacji i ogólnie – nie dać się zabić.

Jeśli chodzi o pomysł, Darkwood przypomina grę Don’t Starve. Wykorzystano jednak o wiele bardziej mroczną stylistykę w klimacie Slendera. Jej najbardziej charakterystyczną cechą jest to, że akcja ukazana jest z lotu ptaka.

Gra dostępna będzie na PC i Mac. W tej chwili można ją wypróbować w ramach wczesnego dostępu na Steam.

gra-darkwood

Rally Racer Drift

Rally Racer Drift to darmowe wyścigi samochodowe na Androida. Jak można się domyślać po tytule, jest to propozycja przede wszystkim dla miłośników driftu. Rozgrywka polega głównie na tym specyficznym sposobie jazdy bokiem samochodu po różnego rodzaju nawierzchniach. Do dyspozycji jest 8 różnych aut, a dla tych, którzy chcą się pościgać ze znajomymi, jest opcja multiplayer.

darmowe wyscigi android

Ace of Spades

Ace of Spades to gra, która nie jest nowością, ale warto o niej przypomnieć. Jest to strzelanka w typie FPS, której miejsce akcji przypomina świat znany z Minecrafta. Gra nastawiona jest na potyczki wieloosobowe. W pikselowym świecie można rywalizować ze znajomymi. Podobnie jak w Minecraft, świat tej gry też może być dowolnie kształtowany przez użytkowników. Świetny, oryginalny tytuł!

ace-of-spades

Przeczytaj też inne nasze artykuły dotyczące gier:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama