Reklama

Artykuł

Co oferuje nowy Symulator Farmy 2015 od Techland?

Co oferuje nowy Symulator Farmy 2015 od Techland?
Gosia Mikowska

Gosia Mikowska

  • Zaktualizowany:

Symulator farmy goni symulator farmy. Tak w skrócie można by podsumować drobne zamieszanie, jakie panuje na rynku gier farmerskich. W tym tygodniu, dokładnie 5 grudnia, pojawi się kolejna gra rolnicza. Tym razem wydawnictwa Techland, przygotowana przy współpracy z innym polskim studiem deweloperskim Playway.

Gra zatytułowana jest Symulator Farmy 2015, ale nie ma nic wspólnego z popularnym Farming Simulator 15 ani Agrar Simulator 2013. Pomysł na rozgrywkę jest dokładnie ten sam, ale inny producent zapewnia inny charakter gry.

Co znajdziesz w symulatorze?

W nowym Symulatorze Farmy 2015 chodzi o to samo co zwykle, czyli wcielamy się w farmera i rozwijamy swoje gospodarstwo przy użyciu rozmaitych maszyn. W grze znajdziemy dużą różnorodność uprawy roślin i hodowli zwierząt, a rozgrywka może toczyć się na jednym z dwóch obszarów rolniczych.

W edycji 2015 gry jako nowość pojawia się sadownictwo. Znajdziesz tu odpowiednie narzędzia oraz maszyny do jego rozwoju. O drzewka owocowe trzeba dbać poprzez nawożenie, szczepienie czy podcinanie. Oprócz tego w grze wprowadzono też tryb wieloosobowy gry oraz zadbano o trójwymiarową oprawę graficzną.

No właśnie, oprawa graficzna to jedna z głównych cech, która różni wszystkie symulatory farmy. O gustach się nie dyskutuje, więc w celu wyrobienia sobie własnej opinii polecamy obejrzeć poniższy trailer.


Niespodzianka w Edycji Premium

Gra ukaże się w dniu 5 grudnia 2014 roku. Obok standardowego wydania dostępna będzie także Edycja Premium. A w niej niespodzianka – dodatkowa gra o nazwie Mechanik Maszyn Rolniczych 2015.

W tym przypadku tytuł mówi sam za siebie. W grze wcielamy się we właściciela zakładu naprawiającego maszyny rolnicze. Przed nami ponad 70 różnych mechanicznych wyzwań do wykonania. Jak będzie wyglądać rozgrywka, możecie obejrzeć w poniższym wideo.


Niby więc mamy grudzień i prawie zimę, a jednak w sprawach rolniczych dzieje się sporo. Jeśli jeszcze nie macie dosyć tematyki rolniczej, to nowy Symulator Farmy 2015 może być dla was miłym prezentem świątecznym.

Zobacz także:

Symulator góry – gra dla wszystkich spragnionych kamiennego spokoju

Najciekawsze symulatory budowlane

Gosia Mikowska

Gosia Mikowska

Najnowsze od Gosia Mikowska

Editorial Guidelines