Reklama

Artykuł

Co oferuje nowy Symulator Farmy 2015 od Techland?

Gosia Mikowska

Opublikowany

Symulator farmy goni symulator farmy. Tak w skrócie można by podsumować drobne zamieszanie, jakie panuje na rynku gier farmerskich. W tym tygodniu, dokładnie 5 grudnia, pojawi się kolejna gra rolnicza. Tym razem wydawnictwa Techland, przygotowana przy współpracy z innym polskim studiem deweloperskim Playway.

Gra zatytułowana jest Symulator Farmy 2015, ale nie ma nic wspólnego z popularnym Farming Simulator 15 ani Agrar Simulator 2013. Pomysł na rozgrywkę jest dokładnie ten sam, ale inny producent zapewnia inny charakter gry.

Co oferuje nowy Symulator Farmy 2015 od Techland?

Co znajdziesz w symulatorze?

W nowym Symulatorze Farmy 2015 chodzi o to samo co zwykle, czyli wcielamy się w farmera i rozwijamy swoje gospodarstwo przy użyciu rozmaitych maszyn. W grze znajdziemy dużą różnorodność uprawy roślin i hodowli zwierząt, a rozgrywka może toczyć się na jednym z dwóch obszarów rolniczych.

W edycji 2015 gry jako nowość pojawia się sadownictwo. Znajdziesz tu odpowiednie narzędzia oraz maszyny do jego rozwoju. O drzewka owocowe trzeba dbać poprzez nawożenie, szczepienie czy podcinanie. Oprócz tego w grze wprowadzono też tryb wieloosobowy gry oraz zadbano o trójwymiarową oprawę graficzną.

No właśnie, oprawa graficzna to jedna z głównych cech, która różni wszystkie symulatory farmy. O gustach się nie dyskutuje, więc w celu wyrobienia sobie własnej opinii polecamy obejrzeć poniższy trailer.


Niespodzianka w Edycji Premium

Gra ukaże się w dniu 5 grudnia 2014 roku. Obok standardowego wydania dostępna będzie także Edycja Premium. A w niej niespodzianka – dodatkowa gra o nazwie Mechanik Maszyn Rolniczych 2015.

W tym przypadku tytuł mówi sam za siebie. W grze wcielamy się we właściciela zakładu naprawiającego maszyny rolnicze. Przed nami ponad 70 różnych mechanicznych wyzwań do wykonania. Jak będzie wyglądać rozgrywka, możecie obejrzeć w poniższym wideo.


Niby więc mamy grudzień i prawie zimę, a jednak w sprawach rolniczych dzieje się sporo. Jeśli jeszcze nie macie dosyć tematyki rolniczej, to nowy Symulator Farmy 2015 może być dla was miłym prezentem świątecznym.

Zobacz także:

Symulator góry – gra dla wszystkich spragnionych kamiennego spokoju

Najciekawsze symulatory budowlane

Również może Cię zainteresować