Twój weekend z grami – Alien: Isolation, Kim Kardashian i Counter-Strike Nexon: Zombies

Twój weekend z grami – Alien: Isolation, Kim Kardashian i Counter-Strike Nexon: Zombies

Jednym z najważniejszych artykułów każdego tygodnia w Softonic jest oczywiście piątkowy Twój Weekend z Grami. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się, z jakimi grami warto spędzić wolne od obowiązków leniwe godziny soboty i niedzieli. Oto co polecamy w tym tygodniu:

obcy izolacjaAlien: Isolation (PC)

W tym tygodniu miała miejsce światowa premiera długo wyczekiwanej gry z gatunku survival-horror Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Obcy to marka sama w sobie. Tytuł, do którego niewiele trzeba dopowiadać.

W grze wcielamy się w Amandę Ripley, córkę głównej bohaterki kultowej już serii filmów graną przez Sigourney Weaver. Amanda wraca kosmiczny holownik Nostromo i próbuje dowiedzieć się, co wydarzyło się na pokładzie i co takiego stało się z jej matką.

alien-isolation

Pobierz Alien: Isolation

kimkardashianKim Kardashian: Hollywood (Online)

Gra Kim Kardashian to zupełnie inny klimat niż Obcy. Nie jest to nowa gra, gdyż wcześniej pojawiła się już na platformach Android i iOS. Teraz możemy się nią cieszyć także na Facebooku.

Gra z jedną z najbardziej znanych celebrytek w roli głównej, to propozycja przede wszystkim dla tych osób (dziewczyn), które szczególnie pasjonują się modą, lubią śledzić najnowsze trendy i plotki ze świata gwiazd. W grze wcielasz się w młodą dziewczynę, która z pomocą tytułowej Kim Kardashian ma szanse podbić całe Hollywood.

Zagraj w Kim Kardashian: Hollywood

counter strikeCounter-Strike Nexon: Zombies (PC)

Counter-Strike Nexon: Zombies to gra sieciowa oparta na licencji legendarnej gry Counter-Strike. Tyle tylko, że dodano w niej nowe rodzaje broni, tryby gry, no i przede wszystkim pojawiły się w niej umarlaki.

Gra dostępna jest zupełnie za darmo na platformie Steam, choć oferuje mikropłatności. Jest to typowa strzelanka, którą można uprzyjemnić sobie weekend w gronie znajomych.

counter strike

Pobierz Counter-Strike Nexon: Zombies

Życzymy wam udanego weekendu!

Zobacz też:

Farming Simulator 15 – co wiemy przed premierą

Symulatory, na jakie jeszcze czekamy w 2014 roku

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji