Reklama

The Sims 3 – dodatki do gry

The Sims 3 – dodatki do gry

Im bardziej zbliża się premiera The Sims4, tym więcej szczegółów znamy na temat kolejnej części gry. Napięcie narasta, ale jedyne co nam pozostaje, to czekać.

Zanim jednak stracimy rozum dla czwartej części Simów, warto porządnie pożegnać się z The Sims 3. Dlatego też przypominamy wam o wszystkich dodatkach do gry, które możecie pobrać za pośrednictwem Softonic.

Dla tych, którzy być może nie wiedzą, do czego służą dodatki, wyjaśniamy – po ich zainstalowaniu w grze pojawiają się nowe elementy, które rozwijają fabułę. Mogą to być osobne miasta, nowe aktywności, przedmioty, czy też typy postaci.

Jeśli więc chcesz pojechać ze swoimi Simami na tropikalną wyspę, kupić im kota lub psa, poimprezować po zmroku lub może zrobić studia i karierę – pobierz odpowiedni dodatek!

Najpierw zainstaluj The Sims 3

Aby zainstalować dodatki, w pierwszej kolejności musisz mieć zainstalowaną grę.

Pobierz The Sims 3

1. The Sims 3: Rajska wyspa

Rajska Wyspa to jak wymarzone wakacje, tyle że w wirtualnym świecie Simów. W tym rozszerzeniu do gry, przeniesiesz się do tropikalnego kurortu na wyspach, gdzie można uprawiać wodne sporty, nurkować, pływać łódką i wybudować sobie ekskluzywny apartament z widokiem na morze.

Pobierz The Sims 3: Rajska wyspa

the sims 3 rajska wyspa

2. The Sims 3: Zwierzaki

Jeśli rodzice nie pozwalają Ci mieć psa, kota lub innego wymarzonego pupila (albo masz na to za mało miejsca w mieszkaniu) dodatek The Sims 3: Zwierzaki pozwoli Ci wyładować się emocjonalnie. W grze możesz sobie kupić kota, psa, ptaka, gada, a nawet konia i, podobnie jak w rzeczywistości, wytresować go oraz spędzać z nim czas na powietrzu.

Pobierz The Sims 3: Zwierzaki

the sims 3 pets

3. The Sims 3: Nie z tego świata

Nie z tego świata to rozszerzenie dla wszystkich fanów horrorów i mrocznych klimatów, a przede wszystkim dla miłośników sagi o wampirach – Zmierzch. Dzięki temu dodatkowi, w grze pojawią się postacie znane z fantastycznych książek, wilkołaki, wampiry, czarodzieje, no a oprócz tego zaczyna działać magia.

Pobierz The Sims 3: Nie z tego świata

sims 3 supernatural

4. The Sims 3: Cztery pory roku

Cztery Pory Roku to dodatek, który pozwoli Twoim Simom korzystać z uroków zmiennej pogody. Wiosenny deszcz, opalanie w czasie lata, zbieranie owoców na jesieni i duża ilość śniegu na zimowy wypad na narty – nie ma to jak korzystać z uroków natury. A oprócz tego liczne sezonowe festiwale i święta, które stanowią kolejną okazję do odpoczynku.

Pobierz The Sims 3: Cztery pory roku

the sims 3 seasons

5. The Sims 3: Studenckie życie

Studenckie życie, jak sam tytuł wskazuje, da Twoim Simom możliwość zakosztowania prawdziwej uniwersyteckiej sielanki. Chodzi przede wszystkim o imprezy, ale oprócz tego faktycznie możesz skończyć studia i zrobić karierę.

Pobierz The Sims 3: Studenckie życie

the sims 3 university life

6. The Sims 3: Po zmroku

Dodatek Po zmroku zawiera w sobie nowoczesne, pełne wieżowców miasto, do którego można pojechać na upojny wieczór w klubie. Rozszerzenie oferuje także nowe zawody dla Simów – można zostać sławnym aktorem, reżyserem lub muzykiem.

Pobierz The Sims 3: Po zmroku

7. The Sims 3: Pokolenia

Ten dodatek rozbudowuje poszczególne etapy życia Simów, od narodzin aż do śmierci. Simowie buntują się jako nastolatkowie, potem chodzą na wesela, rodzą im się dzieci oraz przeżywają “kryzys wieku średniego”, by na końcu stać się statecznymi emerytami.

Pobierz The Sims 3: Pokolenia

the sims 3 pokolenia

8. The Sims 3: Wymarzone Podróże

Wymarzone podróże to dodatek do The Sims 3, który pozwala Simom wyjechać w dalekie, egzotyczne podróże i przeżyć niesamowite przygody. Nie trafiła Ci się jeszcze okazja jechać do Francji, Egiptu, czy Chin? Zrób to w The Sims 3 🙂

Pobierz The Sims 3: Wymarzone Podróże

the sims 3 world adventures

9. The Sims 3: Kariera

Rozszerzenie Kariera wprowadza do gry nowe ścieżki zawodowe dla Simów. Dzięki czemu mogą oni stać się profesjonalistami w dziedzinie tatuażu, architektury, medycyny, nauki lub zostać strażakiem, detektywem lub pogromcą duchów.

Pobierz The Sims 3: Kariera

the sims 3 dodatki

10. The Sims 3: Zostań gwiazdą

W Zostań Gwiazdą gracze mogą pokierować karierą swoich Simów tak, by stali się znanymi gwiazdami estrady. Zawody sceniczne są różne – od magików i akrobatów przez piosenkarzy, po didżejów.

Pobierz The Sims 3: Zostań gwiazdą

dodatki do the sims 3

11. The Sims 3: Into the Future

Into the Future to zapowiedziany przez producentów dodatek, który ma się pojawić najprawdopodobniej w październiku 2013 roku. Producenci zdradzili jednocześnie, że będzie to ostatnie rozszerzenie do trzeciej części Simsów, bo już wkrótce uwaga wszystkich skoncentruje się na The Sims 4.

Ten dodatek pozwoli przenieść się Simom w przyszłość. Będzie można teleportować się do rzeczywistości odległej o kilkaset lat do przodu, wypróbować kosmiczne gadżety z przyszłości i pobawić robotami.

The sims 3 w przyszłości

12. The Sims: Średniowiecze

The Sims: Średniowiecze to wyjątek na naszej liście. Nie jest to bowiem oficjalny dodatek, ale osobna gra, która przypomina The Sims 3. Różnica jest taka, że cała akcja toczy się w czasach średniowiecza i dodano w niej elementy strategii i cRPG.

Pobierz The Sims: Średniowiecze

the sims 3 średniowiecze

Który dodatek Wam się najbardziej podoba?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama