Symulatory, na jakie jeszcze czekamy w 2014 roku

Symulatory, na jakie jeszcze czekamy w 2014 roku

Jak w wielu różnych dziedzinach, tak i w branży gier komputerowych po letnim sezonie ogórkowym nadchodzą miesiące pełne premier. Dokładnie tak samo dzieje się w wąskiej, ale niezwykle popularnej gałęzi gier, jaką są symulatory. Trend wzrastający zaczyna się we wrześniu i trwa z powodzeniem do świąt, kiedy to następuje kumulacja zakupowej gorączki.

W ostatnich dniach faktycznie pojawiło się już kilka hitów, o których warto wspomnieć. Swoją premierę na platformy mobilne miał Goat Simulator zwariowany symulator kozy. Oprócz tego pojawił się też Train Simulator 2015, profesjonalny symulator pociągu, w którym możesz zasiąść za sterami daleko i szybkobieżnych pociągów. A jeśli lubisz nie tylko pociągi, ale też strategie ekonomiczne, to idealną propozycją może okazać się wydany niedawno Train Fever, w którym trzeba zarządzać przedsiębiorstwem transportowym.

Tyle jeśli chodzi o ostatnie tygodnie i tytuły, które już się ukazały. A jakie jeszcze gry symulatory pojawią się w 2014 roku? Na co warto czekać? Poniżej lista nadchodzących gier według daty premiery.

Symlator Tramwaju (Tram Simulator: Düsseldorf)

Symulator tramwaju w Dusseldorfie to gra, która pojawiła się już prawie rok temu, ale tylko na niemieckim rynku. Teraz polskie wydawnictwo CD Projekt pracuje nad spolszczeniem tego tytułu. Symulator, jak nietrudno się domyślić, pozwala wcielić się w rolę motorniczego i zasiąść za sterami tramwaju.

Data wydania gry na PC w Polsce to 26 września 2014 roku.

symulator-tramwaju

Symulator Parku Wodnego (Water Park Tycoon)

Podobnie jak w przypadku symulatora tramwaju, tu również mamy do czynienia ze spolszczeniem niemieckiej gry. Tym razem jednak jest to rodzaj strategii ekonomicznej, w której stajesz się właścicielem parku wodnego. Trzeba zarządzać terenem, dobudowywać coraz to nowe zjeżdżalnie i punkty rozrywkowe, żeby klienci byli zadowoleni.

Premiera polskiego wydania gry na PC w dniu 26 września 2014 roku.

water-park-tycoon

Farming Simulator 2015

Symulator farmy Farming Simulator w wydaniu na 2015 rok nadchodzi, a wraz z nim nowa, fotoralistyczna oprawa graficzna. W grze czekają na nas dodatkowe zadania, jakich wcześniej nie było, jak na przykład wycinka lasu. Oprócz tego cała masa nowych maszyn renomowanych marek.

Premiera gry na PC w dniu 30 października 2014 roku.

Construction Simulator 2015

Construction Simulator 2015 to symulator pojazdów budowlanych, a więc propozycja dla osób mających ochotę pojeździć sobie koparką, ciężarówką z lawetą, walcem czy też pojazdem przewożącym kilkunastotonowe ładunki. Wcześniejsze części z tej serii należały do udanych i bardzo dopracowanych w szczegółach, a zrzuty ekranu zapowiadają naprawdę świetną oprawę graficzną.

Gra zostanie wydana na PC 18 listopada 2014 roku.

Rock Simulator 2014

Symulator kamienia 2014 to nowa propozycja dla graczy doceniających absurdalne pomysły. Wpisuje się w nurt zapoczątkowany przez symulator chirurga czy symulator kozy. O co będzie chodzić w grze, tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno czeka nas wiele niespodzianek. Z tego co widać na wstępnych zrzutach ekranu, kamieniem będzie można znaleźć się w różnych środowiskach – na pustyni, łące, a nawet w porcie.

Gra jest w trakcie rozwoju i ma zostać wydana do końca 2014 roku.

symulator-kamienia

Jak widać, nadchodzące dni i tygodnie zapowiadają się bardzo obiecująco. Fani symulatorów ekonomicznych i motoryzacyjnych mają w czym wybierać. Zaglądajcie do naszej sekcji news, w której na bieżąco będziemy pisać o nowościach w zapowiedzianych grach, a także damy znać o kolejnych premierach.

Zobacz także:

Czy znasz już wszystkie symulatory autobusów?

Twój weekend z grami – Goat Simulator, Train Simulator i Spacecom

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji