Reklama

Nowiny

Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

Maria Baeta

Maria Baeta

  • Zaktualizowany:

Obecny rok powoli się kończy, a za nami wiele świetnych gier, które mogliśmy przetestować w naszej redakcji. Cz coś jeszcze może nas zaskoczyć? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czegoś więcej na ten temat.
Październik oraz listopad były niesamowicie ekscytującymi miesiącami dla każdego gracza. Mogliśmy zagrać w Assassin’s Creed UnityFar Cry 4 czy pierwsze CoD nowej generacji. Dla lubujących się w dreszczyk emocji wypuszczono Alien Isolation i The Evil Within. Dla każdego coś miłego! W obliczu takiej lawiny premier to normalne, że miesiąc grudzień jest pod tym względem uboższy. Mimo wszystko wydawcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i posiadają w swoim zanadrzu kilka niespodzianek. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia możesz zatem spróbować kilku nowych gier.

The Crew – PC, PS4, Xbox One, Xbox 360 (02.12)

The Crew to gra wyścigowa nowej generacji wyprodukowana przez Ubisoft. Wcielisz się w niej w nowicjusza, który weźmie udział w nielegalnych wyścigach, żeby wyrobić sobie markę na terytorium całych Stanów Zjednoczonych.

Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

Twoją bronią, która pomoże ci wygrać wszystkie zmagania (wyścigi, pościgi policyjne i kradzieże), będzie niesamowity i luksusowy samochód oraz współpraca z kilkoma innymi kierowcami zarówno online, jak i offline.


Motorcycle Club – PC, PS4, PS3, Xbox 360 (05.12)

Jeśli od samochodów wolisz bardziej motocykle, to będziesz zadowolonym graczem w tym miesiącu. Motorcycle Club to gra, w której możesz tworzyć i zarządzać zespołem motocyklistów. Ich zdaniem będzie ściganie się w najbardziej prestiżowych wyścigach.

W grze znajdziesz 22 motocykle takich marek jak Kawasaki, Suzuki czy Honda. Motorcycle Club to również świetna gra zespołowa dająca możliwość konfiguracji każdego kierowcy ścigającego się po prawdziwych torach. Twoim celem będzie tak zarządzać zespołem, aby klub motocyklistów wspiął się na sam szczyt hierarchii.


Emergency 5 – PC (05.12)

Po ośmiu latach wyczekiwania w końcu nadchodzi następca legendarnej gry Emergency 4. Pomimo dość nasyconego rynku dziwnych symulatorów, dzięki tej pozycji poczujesz lekki dreszczyk emocji, prowadząc specjalny zespół ratunkowy. Twoim zadaniem będzie reagowanie na sytuacje wypadków, pożarów i zwalczania skutków przestępczości, które występują na terenach dużych miast.

Emergency 5 jest oparte na mocnym scenariuszu, który był inspiracją czerpaną z sytuacji w prawdziwych miastach (Berlin, Hamburg i Monachium). Gra posiada potężny edytor poziomów oraz tryb multiplayer, w którym zawalczysz z przeciwnościami losu innych użytkowników.


Randal’s Monday – PC (08.12)

Randal’s Monday to kolejny znak, że gatunek gier typu wskaż i kliknij trzyma się całkiem dobrze. Tym razem wcielisz się w postać Randala, czyli najbardziej podłego charakteru, który ze względu na swoją klątwę doświadcza jedynie poniedziałków. Czeka cię zatem ten sam los co Billa Murraya w „Dniu Świstaka”.

W grze znajdziesz też wiele odniesień do kultury geeków i jej dość zabawną estetykę. Randal’s Monday jest miłym hołdem dla tych osób, które w latach 80. i 90. były dziećmi.


Lara Croft and the temple of Osiris – PC, PS4 (09.12)

Po długiej ciszy odnośnie Lara Croft powraca w kontynuacji uznanej części Lara Croft and the Guardian of Light. W tym wydaniu nasza ulubiona pani archeolog podróżuje do Egiptu, gdzie połączy siły z innymi poszukiwaczami skarbów, aby odnaleźć zaginione relikwie.

Temple of Osiris wyróżnia się lepszą grafiką niż poprzednio i bardziej wciągającą fabułą. Co ciekawe, pierwszy raz od powstania sagi o Larze Croft zdecydowano się na czteroosobowy tryb multiplayer.


Zrób sobie przerwę i rusz z kopyta w 2015 roku

Jak widzisz, grudzień to miesiąc niewielu nowości. Może to być jednak dobry czas dla lekkiego wytchnienia przed kolejnym wysypem mocnych tytułów gier. Przesada? Sprawdź lepiej stan swojego konta, gdyż w 2015 roku mają zadebiutować: GTA 5 dla PC, Wiedźmin 3, Battlefield Hardline, Mortal Kombat X, Dead Island 2, Evolve oraz Batman Arkham Knight… A wszystkie te tytuły wyjdą w pierwszej połowie roku!

A ty na jaką premierę 2015 roku czekasz?

Zobacz także:

Premiery listopada: Assassin’s Creed Unity, PES 2015 i Call of Duty: Advanced Warfare, czyli miesiąc pełen świetnych gier

Najtrudniejsze gry na smartfony. Uwaga! Grożą śmiercią twojego urządzenia!

Maria Baeta

Maria Baeta

Najnowsze od Maria Baeta

Editorial Guidelines