Reklama

Tips & Tricks

Papa Pear Saga: Jak zdobyć darmowe dopalacze aby przejść kolejny poziom

Maria Baeta

Opublikowany

Papa Pear Saga to nowa gra od twórców Candy Crush Saga. Podczas rozgrywki mamy możliwość używania specjalnych bonusów, które ułatwiają przechodzenie kolejnych poziomów. Pokażemy wam jak łatwo je złapać.

Najbardziej użytecznym elementem w grze Papa Pear Saga są tak zwane boostery, czyli specjalne dopalacze, które pozwalają na uzyskanie większej liczby punktów lub zyskać inne udoskonalenia pomagające przejść kolejne poziomy.

Papa Pear Saga: Jak zdobyć darmowe dopalacze aby przejść kolejny poziom

Najszybszym sposobem, aby zdobyć boostery jest zapłacenia za nie. Na szczęście istnieją sposoby na uzyskanie ich za darmo. Oprócz zdradzenia tych sposobów przedstawimy Ci kilka strategii na maksymalizację osiągów.

Boostery w Papa Pear Saga

Multipler pin

Efekt: Ten bonus pozwala mnożyć punkty przez 2, a jeśli na naszej trasie pojawi się jeszcze jeden taki sam pin, wynik będzie mnożony przez 3 itd…

Jak zdobyć za darmo: Mnożnik jest dostępny od drugiego poziomu i możemy go zdobyć jeśli usuniemy z ekranu wszystkie takie same elementy. Zostanie on wygenerowany, na przykład, gdy pozbędziemy się wszystkich marchewek lub żołędzi.

Idealny dla… Wszystkich poziomów, w których do przejścia wymagane jest uzyskanie odpowiedniego wyniku punktowego, czyli praktycznie dla większości etapów.

Double Pin

Efekt: Przy użyciu tego dopalacza nasz Papa Pear się podwaja, a to oznacza więcej zbiórek w tym samym czasie. To przekłada się na więcej punktów i większe szansę na szybkie ukończenie poziomu.

Jak zdobyć za darmo: Dostępny jest od 7 poziomu, a zdobędziemy go za każdym razem gdy Papa Pear odbije się 5 razy z rzędu od takiego samego elementu.

Idealny dla… Gdy trzeba wyeliminować jak najwięcej pinów.

Super Aim

Efekt: Po aktywacji Papa Pear działa bardziej precyzyjnie. Ścieżka lotu pokonywana jest bardziej szczegółowo.

Jak zdobyć za darmo: Dostępny jest od 9 poziomu. Nie ma jednak określonego sposobu na wygenerowanie, po prostu pojawia się przy niektórych poziomach.

Idealny dla… Poziomów na których trudno trafić w cel i gdzie mamy konkretny cel do osiągnięcia.

Grande Pin

Efekt: Papa Pear staje się znacznie większy, dzięki czemu odbija więcej obiektów i generuje więcej punktów.

Jak zdobyć za darmo: Dostępny od 11 poziomu. Można go zdobyć gdy Pape Pear odbije się przynajmniej 50 razy przed wpadnięciem do kubełka.

Idealny dla.. Poziomów, w których musimy wyeliminować wiele obiektów aby utorować sobie drogę do niektórych owoców lub kubłów.

Papa Fire

Efekt: Po aktywacji Papa Pear zaczyna płonąć dzięki czemu szybciej i łatwiej niszczy obiekty.

Jak zdobyć za darmo: Odblokowany od poziomu 12. Zdobywamy go za każdym razem gdy Papa Pear wpada do zamkniętego pojemnika i z niego wypada.

Idealny dla… Szybkiego niszczenia wielu obiektów.

Light Up pin

Efekt: Aktywuje losowy kubeł.

Jak zdobyć za darmo: Dostępny od 15 poziomu. Możemy go zdobyć gdy Pape Pear odbije się siedem razy od oświetlonego kubła.

Idealny dla… Poziomów gdzie Papa Pear musi wpaść do wszystkich kubłów. Tylko na tych poziomach jest aktywny.

Pomegranade

Efekt: Niszczy wszystko wokół siebie.

Jak zdobyć za darmo: Odblokowany od poziomu 17. Nie ma ustalonego sposobu na zdobycie, generuje się na niektórych poziomach.

Idealny dla… Gdzie trudno dostać się do niektórych obiektów, lub zniszczyć specyficzne piny.

Racjonalnie wykorzystuj dopalacze

Gdy bonusy będą dostępne na ekranie nie używaj ich od razu. Wybieraj rozsądnie boostery do każdego z poziomów. Na początku raczej nie będziesz mieć większych problemów z przejściem. Używaj ich racjonalnie, tak aby móc z nich skorzystać wtedy gdy rzeczywiście będziesz w opresji.

Pamiętaj, że  część boosterów takich jak Granda, Light Up pin, czy Papa Fire aktywuje się wyłącznie na tych poziomach gdzie rzeczywiście są potrzebne. Używaj ich z rozsądkiem, bo może zabraknąć ich wtedy, gdy naprawdę będą potrzebne.

Czy Papa Pear to godny następca Candy Crush?

Co sądzisz o Papa Pear Saga? Dla mnie mechanizm gry i grafika jest znacznie ciekawsza niż Candy Crush Saga. Nie wahajcie się, więc pozbyć się starych gier i spróbować czegoś nowego. Czegoś co spokojnie może konkurować z Angry Birds.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś Papa pear Saga to polecam. Teraz dzięki naszemu przewodnikowi po dopalaczach z łatwością przejdziesz nawet te nieco trudniejsze poziomy.

Pobierz Papa Pear Saga dla Android

Pobierz Papa Pear Saga dla iPhone

Również może Cię zainteresować