Najciekawsze symulatory pojazdów 2013

Najciekawsze symulatory pojazdów 2013

Niestety nie ma odwrotu – powoli nadchodzi jesień, deszcz i słota. Warto więc zawczasu przygotować się na długie wieczory i pobrać na komputer odpowiednie gry. Na przykład symulatory pojazdów!

Przygotowałam dla Was zestawienie 10 najciekawszych symulatorów maszyn jakie wydane zostały w 2013 roku. Oprócz popularnych symulatorów farmy, które zapewne świetnie zna większość z was, znajdziecie tu kilka mniej znanych tytułów.

Dla każdego znajdzie się tu coś ciekawego. Jazda traktorem i kombajnem, wyścigi ciągników, symulator pociągu i lotniska oraz ciężarówki z czasów Związku Radzieckiego. Zobacz co jeszcze musisz wypróbować w tym roku!

Sprawdźcie też drugi artykuł z tej serii, o najciekawszych symulatorach autobusów miejskich.

1. Farming Simulator 2013

Pobierz Farming Simulator 2013

Pobierz dodatek Ursus do Farming Simulator 2013

Pobierz dodatek Maszyny Klasyczne do Farming Simulator 2013

Tej gry zdecydowanej większości z was przedstawiać nie trzeba! To jeden z dwóch najpopularniejszych symulatorów farmy. Gra, dzięki której poznasz uroki życia na wsi i która pozwoli Ci pojeździć godzinami traktorem, kombajnem lub innymi maszynami, o istnieniu których wiedzą jedynie najbardziej doświadczeni rolnicy.


2. Agrar Simulator 2013

Pobierz Agrar Simulator 2013

Agrar Simulator to konkurencyjny symulator farmy, który także pozwoli Ci się wyżyć na dużych, ciężkich i powolnych maszynach rolniczych słynnych światowych marek.


3. Euro Truck Simulator 2

Pobierz Euro Truck Simulator 2

Pobierz dodatek Going East do ETS2

Mimo, że ta gra nie ma w tytule liczby 2013, dominowała przez cały bieżący rok. Co chwilę pojawiają się do niej nowe mody i dodatki, a najważniejszy z nich to oczywiście Going East, który oferuje dodatkowe mapy wschodniej Europy, w tym Polski.


4. Maszyny Rolnicze 2013

Pobierz Maszyny Rolnicze 2013

Wszystkich graczy wprawionych w jeździe pojazdami rolniczymi zachęcamy do wzięcia udziału w wyścigach dla farmerów! W mistrzostwach jeździ się oczywiście ciągnikami i kombajnami, które za zdobyte pieniądze można tuningować.


5. Spintires

Pobierz Spintires

Spintires to znakomity symulator jazdy off-road terenowymi samochodami i ciężarówkami z czasów Związku Radzieckiego. Ta gra jest wyjątkowa w każdym względzie, choć trzeba pamiętać, wciąż znajduje się w fazie beta.


6. Train Simulator 2013

Pobierz Train Simulator 2013

Ta gra to profesjonalny symulator kierowania pociągiem. Szczegółowo odwzorowane realia lokomotyw i infrastruktury kolejowej robią niesamowite wrażenie. Mimo iż do końca roku jeszcze daleko, pojawiła się już kolejna część gry – Train Simulator 2014.


7. Airport Simulator 2013

Pobierz Airport Simulator 2013

Airport Simulator 2013 to symulator portu lotniczego. Głównym celem w grze jest sprawne zarządzanie lotniskiem i dostarczenie do samolotów odpowiedniej ilości paliwa, żywności i innego zaopatrzenia oraz przygotowanie maszyn do odlotu.


8. Symulator Stoczni 2013

Pobierz Symulator Stoczni 2013

Symulator stoczni pozwoli Ci sprawdzić, jak to jest pracować w ogromnym zakładzie produkującym statki. Czeka Cię tu wiele zadań – prowadzenie wózka widłowego, obsługa suwnicy, korzystanie z podnośnika oraz z narzędzi w postaci szlifierki, spawarki oraz pistoletu natryskowego.

Najlepsze symulatory 2013

9. Woodcutter Simulator 2013

Pobierz Woodcutter Simulator 2013

Ten symulator to gra dla prawdziwych twardzieli, którzy nie boją się trudnych prac fizycznych w ciężkich warunkach. Woodcutter Simulator 2013 pozwoli Ci zamienić się w drwala, aktywnie działającego w lesie i jednocześnie prowadzającego duży tartak.


10. Robot Vacuum Simulator 2013

Pobierz Robot Vacuum Simulator 2013

Pobierz Robot Vacuum Simulator 2013 na Mac

Robot Vacuum Simulator 2013 to gra dla tych fanów symulatorów, którym znudziło się już po prostu wszystko. Tym razem będą mieli okazję pojeździć odkurzaczem domowym! Grę należy traktować zdecydowanie z przymrużeniem oka i nie oczekiwać za dużo od grafiki. Nie mniej jednak producentom gratulujemy pomysłowości!Podobne artykuły:

Wczytywanie komentarzy