Reklama

Artykuł

Top 4 darmowych aplikacji do przeglądania Instagrama na iPadzie

Top 4 darmowych aplikacji do przeglądania Instagrama na iPadzie
Kamil Mizera

Kamil Mizera

  • Zaktualizowany:

Instagram to ciesząca się nieustającą popularnością aplikacja do dzielenia się zdjęciami. Korzystają z niej miliony ludzi na całym świecie. Aplikacja dostępna jest zarówno na Androida, jak i iPhone’a czy urządzenia z Windows Phone’em. Nie ma jej jednak na iPadzie.

Szkoda, szczególnie że tablet z dużym ekranem idealnie nadaje się do przeglądania zdjęć umieszczanych bez wytchnienia przez miłośników Instagrama. Bez obaw jednak. Choć twórcy Instagrama nie zdecydowali się na stworzenie specjalnej aplikacji dla iPada, to jednak od czego są inni deweloperzy? Oto 4 aplikacje na iPada, dzięki którym można przeglądać Instagrama na dużym ekranie.

Flow

Flow to zrobiona z niezwykłym smakiem przeglądarka Instagrama na iPada. Aplikacja umożliwia zalogowanie się do usługi i korzystanie z zasobów Instagrama z poziomu tabletu. Ma bardzo prosty, czytelny interfejs. Zdjęcia wyświetlane są w postaci miniaturek. Po kliknięciu w dany kafelek aplikacja wyświetla twórcę zdjęcia, komentarze, tagi i generalnie wszystkie te elementy, co oryginalna aplikacja. Za pomocą Flow można skomentować zdjęcie, polubić je i podzielić się nim przez social media. Aplikacja daje również możliwość zapisu zdjęcia, ale tylko w wersji Premium. Poza tym Flow daje nam dostęp do naszego profilu, zdjęć oznaczonych jako polubione i wyszukiwarki. Za pomocą aplikacji można również eksplorować zasoby Instagrama i zacząć śledzić wybranych użytkowników.

Pobierz Flow na iPada

Padgram

Padgram ma wiele wspólnego z Flow. Aplikacja ta również wyświetla domyślnie zdjęcia w postaci miniaturek. Za jej pomocą można przeglądać swoje polubienia, własne zdjęcia, eksplorować zasoby, lajkować i komentować fotki. Dużą zaletą Padgram jest opcja przeglądania zdjęć na mapie. Aplikacja umożliwia także pobieranie fotek do pamięci urządzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Pobierz Padgram na iPada

Instapics

Aplikacja ta swoim wyglądem najbardziej nawiązuje do oryginalnego Instagrama. Instapics oferuje 2 tryby przeglądania zdjęć: kafelkowy oraz w postaci listy. W przypadku tego drugiego od razu widzimy autora, opis, tagi oraz opcję komentowania danej fotki. Oczywiście, zdjęcie można polubić, jak również pobrać je na urządzenie. Poza tym Instapics daje te same możliwości, co pozostałe aplikacje: przeglądanie własnego profilu, feedu oraz eksplorowanie zasobów Instagram.

Pobierz Instapics na iPada

Flipboard

Co? Jak? Flipboard? Przecież to aplikacja do agregowania newsów. Tak! Ale wśród licznych funkcji Flipboard pozwala również przeglądać Instagram. Wystarczy połączyć się ze swoim kontem. Aplikacja wyświetla zasoby Instagrama w postaci wirtualnego magazynu, reszta zostaje bez zmian. Zdjęcia można komentować, polubić, itp. Za pomocą Flipboarda można przeglądać swój profil oraz zasoby serwisu. Aplikacja ma jednak ograniczone możliwości filtrowania tychże. Z kolei ma jedną ciekawą, dodatkową opcję: dane zdjęcie można dodać do swojego wirtualnego magazynu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie instagramowego albumu fotograficznego.

Pobierz Flipboard na iPada

Uwaga: Zdjęcia pobierane z serwisu Instagram są własnością ich autorów. Dodatkowo, żadna z powyższych aplikacji nie pozwala na dodawanie własnych zdjęć – uniemożliwia to sam Instagram.

Zobacz także:

Wszystko o Instagram

Vine kontra Instagram, który lepszy do nagrywania krótkich filmów?

Kamil Mizera

Kamil Mizera

Najnowsze od Kamil Mizera

Editorial Guidelines