Reklama

Nowiny

Microsoft Office za darmo na iPada, iPhone’a, a wkrótce także na Androida i Windowsa 10!

Microsoft Office za darmo na iPada, iPhone’a, a wkrótce także na Androida i Windowsa 10!
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

Microsoft ogłosił właśnie kilka ważnych informacji. Po pierwsze, ruszają zapisy do testów pakietu biurowego Office’a dla tabletów z Androidem. Po drugie, wydano aktualizacje pakietu w wersji dla iPada i iPhone. Po trzecie, wraz z premierą systemu Windows 10 wydany zostanie też Office dla komputerów z dotykowym ekranem. A wszystko to za darmo!

Oznacza to, że do edycji dokumentów na tabletach lub smartfonach nie trzeba już posiadać wykupionej subskrypcji usługi Office 365. Reasumując:

– Aplikacje Word, Excel i PowerPoint dla iPhone‘a oraz iPada zostały dzisiaj zaktualizowane. Pozwalają na przeglądanie, tworzenie i edycję prezentacji.

– Użytkownicy Androida mogą zapisać się w kolejce do dostępu do pakietu Office w wersji Preview. Wybrańcy otrzymają dostęp do Worda, Excela oraz PowerPointa.

– Wraz z pojawieniem się na rynku systemu Windows 10, wspomniane aplikacje zostaną udostępnione w sklepie z aplikacjami Windows Store. Będą jednak darmowe tylko dla osób korzystających z urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe.

Źródło: Blogs Office

Zobacz także:

Dokumenty Google na iOS-a dostały wsparcie dla plików Microsoft Office

Pierwsze zrzuty ekranu prezentujące nowy Microsoft Office

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines