Top 4 aplikacji i gier na Androida z okazji Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014

Top 4 aplikacji i gier na Androida z okazji Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014

Od kilku dni w Polsce trwa największe święto wszystkich fanów siatkówki – Mistrzostwa Świata 2014. Wielkie emocje, wspaniałe mecze i doskonali zawodnicy z całego globu zjechali się do naszego kraju, by rywalizować o najwyższą nagrodę – tytuł Mistrza Świata. To prawdziwa sportowa fiesta w najlepszym wydaniu.

Nie każdy jednak może cieszyć się oglądaniem kolejnych starć naszej drużyny, czy to na żywo, czy też przed telewizorem. Ale od czego są smartfony? Dzięki nim zawsze można zobaczyć, co się dzieje na parkiecie, sprawdzić kolejne mecze, a nawet obejrzeć je na ekranie urządzenia. Dodatkowo zawsze można poczuć klimat i emocje siatkarskiego święta dzięki mobilnym grom. Oto top 4 aplikacji i gier na Androida z okazji Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014.

Ipla

Nie masz czasu zasiąść wygodnie przed telewizorem, by obejrzeć spotkanie swojej ulubionej drużyny? Nic straconego. Pomoże ci w tym aplikacja ipla. Umożliwia ona oglądanie programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków i koncertów z biblioteki telewizji Polsat. Aplikacja oferuje dziesiątki tysięcy materiałów wideo, a wiele z nich jest całkowicie za darmo. Niestety, w przypadku Mistrzostw Świata w Siatkówce ipla wymaga wykupienia specjalnego abonamentu w kwocie 99 złotych. Bez niego niestety nie można oglądać zmagań siatkarskich drużyn na żywo.

Pobierz Ipla na Androida

Siatkówka MŚ Polska 2014

Nie zależy ci na oglądaniu spotkań na żywo? A może i tak nie masz na to czasu i wystarczą ci szybkie newsy? Dobrze się składa, bo Siatkówka MŚ Polska 2014 jest właśnie dla ciebie. Aplikacja ta, choć nieoficjalna, przeznaczona jest właśnie mistrzostwom. Pozwoli ci zapoznać się z najważniejszymi wiadomościami, przejrzeć terminarz spotkań oraz grupy. Oferuje również wyniki setów w czasie rzeczywistym. Niestety, brakuje pełnej tekstowej relacji na żywo z samych spotkań.

Pobierz Siatkówka MŚ Polska 2014 na Androida

LiveSports.pl – wyniki na żywo

Ta aplikacja to istne kompendium sportowych wieści. Oprócz siatkówki do dyspozycji użytkowników oddano działy z innymi dyscyplinami sportowymi, jak chociażby z koszykówką, tenisem, hokejem oraz oczywiście – z piłką nożną. LiveSports.pl – wyniki na żywo nie tylko wyświetla statystyki danych spotkań, ale również oferuje relacje na żywo oraz śledzenie meczu za pośrednictwem powiadomień. Aplikacja odznacza się dopracowanym wyglądem i intuicyjnym interfejsem.

Pobierz LiveSports.pl – wyniki na żywo na Androida

Volleyball Championship 2014

Masz dość oglądania lub czytania o siatce? Wolisz sam pograć na smartfonie? Nie ma problemu, Volleyball Championship 2014 to prosta gra, która pozwoli ci rozegrać cały siatkarski turniej na ekranie twojego urządzenia. W grze znajdziemy 24 drużyny oraz 3 poziomy trudności. Sterowanie opiera się na gestach. Za pomocą zagrywek swoich graczy przebijaj piłkę na stronę przeciwników. Nie jest to początkowo łatwe, ale z czasem można zorientować się w działaniu mechaniki gry. Graficznie gra nie zachwyca, oferując nam widok z góry na boisko. Także dokładność reakcji zawodników również pozostawia nieco do życzenia. Niemniej jednak gra potrafi wywołać spore emocje, szczególnie jeśli jest się fanem siatkówki.

Pobierz Volleyball Championship 2014 na Androida

Zdjęcie: FIVB

Zobacz także:

Top 5 darmowych aplikacji na Androida do śledzenia Ekstraklasy

Top 5 darmowych gier przygodowych do pobrania na Androida

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji