Jak aktywować Oś czasu na Facebooku

Jakiś czas temu Facebook wprowadził nową funkcję – “Oś czasu”, będąca nową wersją osobistego profilu na Facebooku. Początkowo była ona dostępna tylko dla wybranych użytkowników, z czasem jednak została udostępniona dla wszystkich. Zmiana nie jest jednak automatyczna i Oś czasu jest włączana kolejnym partiom użytkowników stopniowo. Istnieje jednak możliwość włączenia Osi czasu już teraz. Jeśli widzieliście już nowy profil u swoich znajomych i sami chcecie taki mieć, oto krótki poradnik jak aktywować Oś czasu dla waszego profilu na Facebooku.

1. Otwórz przeglądarkę internetową i zaloguj się do swojego profilu na Facebooku. Następnie przejdź na stronę: https://www.facebook.com/about/timeline

2. Na dole strony, po prawej stronie znajdziesz zielony przycisk – Uzyskaj oś czasu. Kliknij go, aby włączyć nową wersję swojego profilu.

3. Teraz dostosuj oś czasu do swoich upodobań. Możesz zmienić zdjęcie tła oraz edytować informacje, jakie zobaczą Twoi znajomi. Gdy już skończysz personalizować oś czasu, kliknij “Opublikuj”. Twój nowy profil stanie się widoczny dla innych.

Mnie nowy profil bardzo się podoba. To ciekawy sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej o naszych znajomych lub nowo poznanych osobach. Należy tylko uważać, by na naszej osi czasu nie pojawiały się informacje, którymi nie chcemy się dzielić z innymi. A Wy co sądzicie o osi czasu, podoba Wam się?

via OnSoftware Brazylia

Wczytywanie komentarzy