Reklama

Artykuł

GG na BlackBerry 10 już jest!

Kamil Mizera

Opublikowany

Gadu-Gadu to jeden z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów internetowych. Z GG można korzystać nie tylko na Windows, czy Mac, ale dostępne jest również na Android, iOS oraz Windows Phone. Jakiś czas temu komunikator ten trafił również na telefony z jeżynką w logo. Choć akurat na tę platformę premiera Gadu-Gadu była nieco spóźniona, to najwidoczniej użytkownicy BlackBerry przyjęli dobrze tę aplikację, bo właśnie wyszła jej nowa wersja.

Jeżeli korzystacie na co dzień z Gadu-Gadu i posiadacie najnowszy smartfon BlackBerry 10, to mamy dla Was dobrą wiadomość. GG trafiło właśnie na BlackBerry 10.

GG na BlackBerry 10 już jest!

GG na BB10 przypomina pod względem wyglądu i nawigacji aplikacje Gadu-Gadu na Android, czy iOS. Aplikacja pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć i plików. Oferuje również 5GB przestrzeni na wirtualnym dysku oraz zestaw gier, w które można pograć ze znajomymi.

Czy Gadu-Gadu na BlackBerry 10 będzie popularne? Oczywiście, wszystko zależeć będzie od tego, czy klienci przekonają się do nowej, jeżynowej platformy. Bez wątpienia jednak Gadu-Gadu kontynuuje swoją strategię wieloplatformowego komunikatora dla każdego.

Korzystacie z GG, czy może wolicie Facebook Messenger?

Powiązane artykuły:

Również może Cię zainteresować

 1. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej
 2. Total War: Attila – znamy datę premiery

  Total War: Attila – znamy datę premiery

  Więcej
 3. WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  Więcej