Reklama

Menedżery plików (26 programy)

 1. Zalety: Interfejs użytkownika uporządkowany i intuicyjny. Łatwo zarządzaj plikami i folderami na swoim telefonie komórkowym. Wygodnie uzyskuj dostęp do swoich plików w chmurze i na NAS. Całkowicie darmowa i bez reklam.
  Wady: Sin modo oscuro - Bez trybu ciemnego.
 2. Zalety: Podgląd drzewa katalagów. Zarządzanie plikami. Wykonuje kopie bezpieczeństwa. Współpracuje z sieciami LAN i serwerami FTP.
  Wady: Nie wykryto.
 3. Licencja
  Płatność
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 4. Zalety: Dopracowana graficznie. Szybkie i proste wyszukiwanie.
  Wady: Nie można dodawać plików z telefonu. Nie wszystkie rodzaje plików da się otworzyć w aplikacji.
 5. Zalety: Szybki i łatwiejszy dostęp do różnych elementów. Dobrze zorganizowane kategorie. Nie zawiera niepotrzebnych funkcji. Dostęp do dysku Huawei.
  Wady: Brakuje solidnej obsługi wielu protokołów przesyłania plików. Brak zaszyfrowanych plików ZIP. Nie obsługuje zewnętrznych usług chmurowych. Obsługa ikon jest ograniczona.
 6. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Uzyskaj dostęp do zdjęć i filmów. Przeglądaj pliki multimedialne z łatwością. Twórz określone foldery. Odkryj wszystkie zdjęcia i filmy w urządzeniu.
  Wady: Oglądanie wideo wymaga zintegrowanego odtwarzacza wideo. Pliki multimedialne są zbyt posegregowane. Otwiera tylko zdjęcia lub filmy. Większość urządzeń ma już przeglądarkę galerii.
 7. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Obsługuje różne typy plików. Wbudowana przeglądarka internetowa. Pochodzi z edytorem PDF. Umożliwia tworzenie plików tekstowych.
  Wady: Zaśmiecony interfejs użytkownika. Muzyka czasami przeskakuje podczas odtwarzania.
 8. Zalety: Wspiera różne kodowania znaków. Obsługuje połączenia szyfrowane.
  Wady: Nie wykryto.
 9. Zalety: Przydatna aplikacja oprogramowania organizacyjnego. Funkcja zapakowana.
  Wady: Możliwy dostęp do aktywności urządzenia, jeśli zostanie zgubiony lub skradziony. Niektórzy mogą powiedzieć. to niepotrzebny dodatek. ponieważ jego funkcje są już na większości urządzeń.
 10. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 11. Zalety: Prosty interfejs użytkownika. Nieograniczony transfer plików. Grupy użytkowników. Zintegrowany odtwarzacz multimedialny.
  Wady: Grupy użytkowników są ograniczone.

Reklama