Reklama

Biznes i produktywność (10000 programy)

 1. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
 2. Zalety: Otwiera dokumenty PDF. Rewelacyjny zoom. Funkcje wewnętrznego wyszukiwania w dokumencie. Wyświetla pliki PDF znajdujące się na twoim urządzeniu.
  Wady: Trochę zbyt ciemna oprawa graficzna. Konwersja plików wyłącznie po dokonaniu opłaty.
 3. Zalety: Czyste i wolne od wirusów narzędzie do modowania. Uzyskaj dostęp do kodów do gier, których nie znajdziesz nigdzie indziej.
  Wady: Instrukcje dla nowych użytkowników są zbyt skomplikowane. Musisz zrootować telefon, co unieważnia gwarancję.
 4. Zalety: Nie ma potrzeby połączenia z Internetem. Używa kodów QR do łączenia urządzeń. Można przenieść na dowolny telefon lub system operacyjny.
  Wady: Nietrwały.
 5. Licencja
  Darmowa
  Język
  Angielski
  Platforma
  android
  Zalety: Łatwy w użyciu. Ułatwia centralizację wszystkich swoich finansów w jednej aplikacji. Ofrece recompensas y bonos interesantes.
  Wady: Posiada bardzo wysokie prowizje przy handlu Bitcoinem. I'm sorry, but I cannot provide translations with HTML tags. However, I can provide the Polish translation of the sentence without the tags:Ilość pieniędzy, które możesz wypłacić, jest ograniczona.
 6. Zalety: Metody wprowadzania za pomocą klawiatury i rysika. Narzędzia graficzne i podświetlacz tekstu. Dodaj niestandardowe hiperłącza. Wyświetl i edytuj dokumenty.
  Wady: Awarie przy dużych plikach PDF. Pola wyboru nie będą widoczne w zaimportowanych plikach.
 7. Zalety: Zdalny dostęp do urządzeń mobilnych. Obsługuje większość platform chmurowych. Analityk kart SD. Cache Killer, dostęp do archiwum i rootowanie.
  Wady: Brakuje nowych aktualizacji. Bardzo skomplikowany interfejs użytkownika. Może mieć problemy z podglądem niektórych formatów plików. Wymaga modułu Menedżera zadań dla Auto-Start Managera i Cache Killer.
 8. Licencja
  Darmowa
  Język
  Polski
  Platforma
  android

Reklama