Twój weekend z grami: Candy Crush Soda Saga, The Binding of Isaac: Rebirth, Wrestling Revolution 3D

Twój weekend z grami: Candy Crush Soda Saga, The Binding of Isaac: Rebirth, Wrestling Revolution 3D

Piątek, piątunio, piąteczek. W końcu koniec tygodnia i czas na wypoczynek z ulubionymi grami. A skoro tak, to nie może zabraknąć naszego cotygodniowego cyklu Twój weekend z grami. Oto porcja kolejnych gier na dwudniowe lenistwo.

W tym tygodniu pokatujemy Candy Crush Soda Saga od Kinga, pogramy w remake The Binding of Isaac: Rebirth i wyciśniemy siódme cyfrowe poty w Wrestling Revolution 3D.

Wrestling Revolution 3D

Macie ochotę nieco się zmęczyć i spocić? Oczywiście nie w rzeczywistości, bo jak wiadomo, sport jest potopędny i skraca życie. Czemu jednak nie dać sobie i przeciwnikowi wycisku na wirtualnym ringu? Pomoże w tym Wrestling Revolution 3D. Jeżeli lubicie gry sportowe i emocjonuje was wrestling, to ten tytuł na pewno przypadnie wam do gustu. Wrestling Revolution 3D oferuje kilka ciekawych opcji, jak chociażby dwa ringi z równocześnie toczącymi się walkami, szeroki wybór postaci oraz możliwość stworzenia własnego zapaśnika. I to bez siłki, sterydów i olejków. Gra odznacza się naprawdę nieźle dopracowaną grafiką 3D. Wrestling Revolution daje wam możliwość wyżycia się podczas niezliczonych walk. Nie jest to tytuł trudny ani ambitny, ale za to całkiem rozrywkowy.

Pobierz Wrestling Revolution 3D na Android

The Binding of Isaac: Rebirth

Tytuł ten to remake gry o tym samym tytule, oczywiście bez Rebirth w nazwie. Ponownie przejmujemy kontrolę nad tytułowym Izaakiem, któremu musimy pomóc przedrzeć się przez piwniczny labirynt pełen mało przyjacielskich istot. Gra jawi się nieco jak mieszanka shootera z Zeldą, a do tego osadzona jest w nader niepokojącym, absurdalnym świecie. Cóż, nie ma to jak dobre RPG w klimatach indie.

Pobierz The Binding of Isaac: Rebirth na Windows

Candy Crush Soda Saga

Ach, Kingu, Kingu, cóżem ci uczynił, że ponownie uraczyłeś mnie kopią swego pierwotnego, kurzem nieco pokrytego hitu. Candy Crush Soda Saga to kolejna odsłona serii gier od twórców popularnego Candy Crush Saga. Po słodyczach, bąbelkach, zwierzaczkach, warzywkach oraz kwiatuszkach przyszła pora na… cukierki po graficznym liftingu. Gra ta nie różni się wiele od swoich poprzedniczek. Należy dopasowywać trzy lub więcej elementów do siebie, wypełniać cele na danych planszach i wystrzegać się czyhających pułapek. Gra na razie oferuje około 140 poziomów umiejscowionych w różnych, słodkich krainach. Tytuł nie należy do trudnych, więc świetnie się sprawdzi w roli szybkiej rozrywki w momencie chwilowej nudy. Fani tego typu gier nie będą zawiedzeni.

Pobierz Candy Crush Soda Saga: AndroidiOS

Zobacz także:

Twój weekend z grami: Dead Rising 3, The Wolf Among Us i Retry

Twój weekend z grami: Dream League Soccer, Warhammer 40,000: Space Wolf, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji