The Sims 4: 8 niesamowitych modów udoskonalających grę

The Sims 4: 8 niesamowitych modów udoskonalających grę

The Sims 4 posiada wiele ograniczeń, w porównaniu do poprzednich wydań gry.jednak dzięki odpowiednim modom, możesz dodać przedmioty i funkcje, które ciężko sobie nawet wyobrazić. Poniżej prezentujemy osiem fantastycznych modów, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoją ulubioną grę.

Zanim zaczniesz: Wszystkie z tych modów są dziełem użytkowników forum ModTheSims oraz innych stron. Pobieranie ich jest darmowe, jednak w niektórych przypadkach, wymagana jest wcześniejsza rejestracja na odpowiedniej stronie.

BuildBuyMode Unlocker: odblokuj wszystkie meble oraz przedmioty

W The Sims 4, debiutują przedmioty z działu Build and Buy Mode, które odblokowywane są poprzez dotarcie do odpowiedniego poziomu kariery Sima. Jeśli nie chcesz czekać i poświęcać długich godzin, aby je zdobyć, zainstaluj tego moda. Odblokuje on wszystkie zablokowane przedmioty, włączając w to wyposażenie pokoi w każdym stylu, spektakularnie wyglądającą kuchnię czy super laboratorium.

Pobierz BuildBuyMode Unlocker

Non-Default Hair Recolors: pozwól sobie na wystrzałową fryzurę

Jedną z największych niedoróbek w opcji Stwórz Sima, jest ograniczenie w doborze koloru włosów. Na szczęście, użytkownik Simmianne stworzył dodatkową paletę kolorów, aby ulepszyć wygląd twojego Sima.

Aby pobrać nietypowe odcienie włosów, pobierz mod ze strony użytkownika i ciesz się z takich kolorów jak turkusowy, fioletowy czy śnieżno biały.

Pobierz Non-Default Hair Recolors

Fantastic Color Eyes: stwórz magiczne oczy

Czy chcesz, aby twój Sim miał spektakularny kolor oczu? Jeśli tak, pobierz tego moda, który dodaje do funkcji Stwórz Sima narzędzie, oferujące 23 nowe kolory tęczówki oka. Połącz odważny kolor włosów oraz skóry z niestandardową tęczówką, aby stworzyć Sima o bardzo egzotycznym wyglądzie.

Pobierz Fantastic Color Eyes

Full House Mod: ośmiu domowników to wcale nie tak dużo

Począwszy od czwartej części The Sims, wprowadzono ograniczenie do ośmiu domowników w jednej posiadłości. Dzięki temu modowi, ów limit znika, a ty możesz się cieszyć nawet tuzinem członków jednego domostwa. Oczywiście, miej na uwadze, iż takie zaludnienie może się odbić na wydajności gry.

Pobierz Full House Mod

Babies For Everyone! : baw się nauką

Słyszałeś kiedyś o filmie “Junior”? To w nim, dzięki nauce, Arnold Schwarzenegger był w ciąży. To samo możesz osiągnąć dzięki modowi, który pozwoli każdemu z członków twojego gospodarstwa zajść w ciążę. Tym sposobem, możesz stworzyć parę składającą się z dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet, które poczną swoje dziecko.

Pobierz Babies for Everyone

No Fatness/No Muscles: twoje genetyczne błogosławieństwo

Postacie w The Sims 4 dość często zmianiają swój wygląd podczas gry. Twoja waga wzrośnie, jeśli nie będziesz zbyt często ćwiczyć lub będziesz za dużo jeść. Fani sportu będą z pewnością zadowoleni, że muskulatura ciała jest tu tak wiernie odwzorowana. Jeśli jednak chcesz pozostać cały czas przy takim samym wyglądzie, użyj tego moda. Sprawi on, ze nie utyjesz, nawet jeśli będziesz wciąż tylko siedzieć na kanapie.

Pobierz No Fatness/No Muscles

SupeSpeed Mod: nie masz czasu do stracenia

The Sims 4, posiada specjalny tryb przyspieszonej prędkości. Sprawdzi się on znakomicie, by nie musieć zbyt długo tkwić przed ekranem, kiedy nie masz zbyt wiele do zrobienia w grze. To idealny tryb, kiedy twój Sim się uczy lub pracuje z daleka od domu, albo gdy po prostu śpi. Jednakże, czasami nawet taka prędkość nie jest wystarczająca, co zauważył użytkownik Artum. Dlatego, stworzył on tego moda, w którym maksymalna prędkość gry jest trzykrotnie zwiększona.

Pobierz SupeSpeed Mod

No Mosaic: pożegnaj się z pixelami!

Nie moglibyśmy skończyć tego przeglądu, bez pokazania ci jednego z najpopularniejszych modów w każdej generacji The Sims. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki tej modyfikacji, usuniesz irytujący widok rozmytych pikseli podczas niektórych czynności jakie wykonują Simowie.

Pobierz No Mosaic

Mały przykład tego, co możesz znaleźć

W tym artykule chcieliśmy ci pokazać małą porcję modów, spośród wszystkich które możesz znaleźć w Internecie. Jeśli zrobisz szybki rekonesans po stronach miłośników gry, znajdziesz prawdziwe perełki.

Nadal uważasz, że czegoś ci brakuje? Nie martw się! Jesteśmy pewni, że to nie koniec pomysłów graczy, lub że postarają się oni jeszcze mocniej. Ewentualnie mogą się także pojawić oficjalne treści w przyszłych dodatkach The Sims 4.

Powiązane artykuły:

Sims 4: jak zainstalować mody

The Sims 4: poznaj niezwykłe miejsce, które skrywa Oaza Zdrój

The Sims 4: odkryj sekretne miejsce w Wierzbowej Zatoczce

Obserwuj mnie na Twitterze: @mariabaeta

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji