Najlepsze mody do GTA IV

Mody do GTA IVGTA IV to następca niezwykle popularnej gry GTA San Andreas. Obie gry wytrzymały próbę czasu i nadal są bardzo grywalne. Jeśli jednak się już trochę znudzą, to możemy zainstalować mody. Opisaliśmy już najlepsze mody do GTA San Andreas, teraz czas na mody do GTA IV.

W GTA IV Niko Bellic odkrywa na czym polega american dream na ulicach Liberty City. Jego karierę od zera do milionera, lub od złodziejaszka do wielkiego mafiozo można trochę urozmaicić. Pomogą w tym mody do GTA.

GTA IV First Person Mod

GTA IV First Person ModGTA IV First Person Mod to coś dla fanów strzelanek FPS. Perspektywa pierwszej osoby pozwala nam zanurzyć się w świat gry o wiele głębiej, w końcu widzimy akcję “naszymi własnymi oczami”. Mod spodoba się również tym, którzy mają dość facjaty Niko Bellica. Już go nie zobaczycie. Co najwyżej dłonie trzymające jakiegoś gnata.

Pobierz GTA IV First Person Mod

GTA IV Waterlevel Tool

GTA IV Waterlevel ToolGTA IV Waterlevel Tool to mod dla fanów filmu Wodny Świat lub tym podobnych postapokaliptycznych tematów. Matka Ziemia powiedziała w końcu dosyć, rzuciła krótkie “Sprawdzam” i stopiła lodowce. Efektem jest wysoko podniesiony poziom wody. Taka sytuacja ma jedną zaletę. Po Libery City możemy teraz szaleć motorówkami!

Pobierz GTA IV Waterlevel Tool

SuperMan Mod GTA IV

SuperMan Mod GTA IV

Czy nie marzyliście kiedyś, aby przywdziać niebieskie rajtuzy, czerwoną pelerynę i poszybować nad miastem? SuperMan Mod GTA IV spełni te mniej lub bardziej wyimaginowane marzenia, a w dodatku stanie się w to w Libery City a nie Metropolis. Jeśli nie jesteś fanem obcisłych strojów, może polatać nad miastem bez zbędnej przebierki.

Pobierz SuperMan Mod GTA IV

GTA IV Contagium Mod

GTA IV Contagium ModGTA IV Contagium Mod zarazi Twoje GTA IV zarazą zombie! Jeśli lubisz horrory oraz hordy zombie w filmach, serialach i grach, to nie możesz przegapić zombie w GTA IV.

Pobierz GTA IV Contagium Mod

GTA IV Ultimate Vehicle Pack

GTA IV Ultimate Vehicle PackMod GTA IV Ultimate Vehicle Pack dodaje do gry mnóstwo prawdziwych samochodów! Paczka zawiera ponad 100 aut takich marek jak Lamborghini, Porsche, BMW, Mercedes, VW czy Dodge. Koniec z nudną kradzieżą bezimiennych furek.

Pobierz GTA IV Ultimate Vehicle Pack

Szukasz innych modów do GTA IV? Sprawdź kategorie Mody do GTA w naszym portalu Softonic. Polecamy też nasz wybór Najlepsze mody do GTA San Andreas.

Wczytywanie komentarzy