Najlepsze mody do gry Elder Scrolls Skyrim

skyrim-mody-modsElder Scrolls V: Skyrim to jedna z najbardziej epickich gier RPG w historii wirtualnej rozrywki. Nie ma na świecie jednak rzeczy doskonałych, lub takich, których nie można by ulepszyć. Z tego powodu przedstawiamy najlepsze mody do Skyrima. Znajdziecie wśród nich poradniki, przydatne narzędzia rozwiązujące niejeden problem. Mody potrafią czasami zdziałać więcej niż kody.

Przydatne poradnik do gry Skyrim i nie tylko

Skyrim Lockpick Pro – ten mod działa lepiej niż niejeden suchy, tekstowy poradnik. Wyświetla wskazówki w postaci kolorowego paska, dzięki którym łatwiej otworzysz zamek wytrychem!

Skyrim Map (PDF) – to mapa całego świata z gry Skyrim. To co czyni ją wyjątkową, to fakt, że plik PDF przygotowany jest do wydruku z zwykłej domowej drukarce. Pobierz Skyrim Map, wydrukuj i miej ją zawsze na biurku, kiedy zanurzasz się w świat Skyrim.

Midas Magic – Spells in Skyrim – ten mod dodaje dodatkowe zaklęcia! Jest ich aż czterdzieści.

Odjechane modyfikacje Skyrim

skyrim-mody-kucykSkyrim Pony Dragon Mod – mod dla prawdziwym hardkorów. Nieustraszone, wielkie i potężne smoki zastępowane są przez pastelowe, wielkie, słodkie… kucyki! Jeśli lubisz takie psychodeliczne klimaty, lub chcesz zrobić kumplowi dowcip, to Skyrim Pony Dragon Mod będzie jak znalazł.

better-females-mod-for-skyrimBetter Females Mod for Skyrim – to dodatek dla miłośników płci pięknej. Wprowadza on wysokiej jakości tekstury ust, brwi i makijażu oczu wszystkich żeńskich ludzkich postaci w grze.

Wczytywanie komentarzy