Jak odtwarzać RMVB i MKV?

czym odtwarzać rmvb jak odtwarzac rmvb jak ogladac filmy rmvb na tv czym odtwarzać rmvb win7 czym otworzyc rmvb download pl czym otworzyc rmvb na windows7 jak odtwarzać pliki rmvb jak odtwarzać rmvb na win 7 jak odtworzyc pliki rmvb w windows media plaer jak odtwarzać mkv jak odtwarzać pliki mkv jak odtwarzać pliki mkv z napisami jak ogladac mkv jak zmienić format mkv na avi jak przekonwertować film rmvb na mp4 jak nagrać plik rmvb

RMVB i MKV to dwa bardzo popularne rodzaje plików wideo. RMVB zapewnia dostateczną jakość obrazu wideo przy bardzo małej wielkości pliku. Jeśli szukamy lepszej jakości obrazu to wybieramy plik w formacie MKV. Zapewnia on bardzo dobry stosunek jakości obrazu wideo do wielkości pliku.

Jak odtwarzać pliki RMVB i MKV?

Lekarstwem na wszystkie kłopoty i odpowiedzią na wszystkie pytania jak oglądać filmy w formacie MKV i RMVB jest jeden program: VLC Player!

VLC Media Player odtwarzacz MKV RMVB

VLC Player to program, który łatwo poznać dzięki charakterystycznemu pomarańczowemu pachołkowi. VLC jest darmowy, szybki, nie obciąża przesadnie komputera. Z perspektywy miłośnika lub tylko posiadacza filmów zapisanych w RMV lub MKV, program VLC ma jeszcze jedną zaletę. Nie musimy pobierać i instalować żadnych innych kodeków. Działa na Windows XP, Vista i Windows 7.

VLC Player odtwarza pliki MKV i RMVB z napisami. Jeśli napisy nie załadują się automatycznie, należy otworzyć je ręcznie wchodząc do menu, wybierając Obraz -> Ścieżka napisów -> Wybierz plik.

Jak zmienić format plików RMVB i MKV?

Gdybyście jednak nie chcieli oglądać filmów w formacie MKV lub RMVB, to zawsze można taki plik przekonwertować na inny format. Najlepszym, bo darmowym i uniwersalnym, programem do konwertowania plików audio i wideo jest Format Factory.

Wczytywanie komentarzy