Reklama

Czego szukaliśmy w 2013 roku? Google odkrywa karty

Czego szukaliśmy w 2013 roku? Google odkrywa karty

Firma Google ujawniła najpopularniejsze wyniki wyszukiwania roku 2013. To doskonałe podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, nie tylko jeśli chodzi o internet. Daje nam też pewny ogląd tego, co ważnego wydarzyło się w świecie i w kraju, także poza siecią.

Wyniki pogrupowane są kategoriami, więc mamy możliwość zobaczenia, kto był najpopularniejszym muzykiem czy sportowcem (i nie był to wcale Lewandowski!) w polskim internecie. Po pełną listę i zestawienie kliknijcie tutaj.

Google ZeitgeistWśród ciekawostek związanych z internetem można znaleźć np. hasło “jak usunąć fb”, lub “czym jest paczyzm”. Cóż, odpowiedź na to ostatnie pytanie nie powinno sprawić problemów “zaawansowanemu” internaucie!

Kolejnym ciekawym miejscem, jakie udostępnił Google, jest Search Trends Globe. To internetowa aplikacja, gdzie zaznaczono ponad 150 miast na różnych kontynentach i w różnych krajach. Można zaznaczyć jedno z nich i za pomocą znajdującej się na dole strony osi czasu przesuwać się dzień po dniu. Zobaczymy wtedy, jakie wyszukiwania były najpopularniejsze dla danego miasta, danego dnia. Ekstra!

Warszawa Google ZeitgeistŻeby “pobawić” się aplikacją kliknijcie tutaj.

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama