Anomaly Defenders, czyli chroń Obcych przed ludzką inwazją

Anomaly Defenders, czyli chroń Obcych przed ludzką inwazją

Twórcy popularnej gry Anomaly Warzone Earth z polskiego studia 11 Bit Studios zapowiadają wydanie nowej gry z tej serii. Tym razem będzie to Anomaly Defenders, czyli … reversed tower offense.

Oznacza to, że naszym zadaniem będzie obrona terytorium Obcych przed ludźmi, którzy najwyraźniej mają ochotę najechać i podporządkować sobie naszą planetę. Będziemy musieli dbać o rozwój naszych wież, poznać ich właściwości oraz umiejętnie blokować i niszczyć kolejne fale ludzkich wojsk. Gra oferuje 24 różne mapy. Oto jej trailer:

Niestety, nie znamy jeszcze ani daty premiery, ani konkretnych platform, na które gra ma być wydana. Wiemy jedynie, że pojawi się na pecety oraz urządzenia mobilne. Można się więc domyślać, że chodzi o Androida oraz iOSa.

Jak mogliście zauważyć na trailerze, grafika prezentuje się naprawdę znakomicie. Pytanie tylko, czy z tak oklepanego gatunku da się wyciągnąć jeszcze coś, co przykuje uwagę graczy na dłużej? Oby twórcom Anomaly Defenders to się udało, mają przecież niezły potencjał!

Powiązane programy:

Zobacz także:

Źródło: notatka prasowa

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji