Call of Duty: Advanced Warfare – gracze na tropie lagów

Call of Duty: Advanced Warfare – gracze na tropie lagów

Macie już swoją kopię Call of Duty: Advanced Warfare? To być może mieliście już okazję natknąć się na błędy w trybie multiplayer? Chodzi o lagi w połączeniach pomiędzy graczami. Pojawiają się one niezależnie od tego, z jakiej platformy korzysta gracz. Twórcy gry na razie umywają ręce, twierdząc, że wszystko powinno być w porządku. Jednak gracze wpadli na pewien ślad, który może tłumaczyć słabą jakość połączeń.

Według nich w kodzie najnowszego CoD znajduje się informacja, według której gra dobiera graczy w trybie multiplayer tylko i wyłącznie na podstawie ich umiejętności. Nie bierze zaś pod uwagę jakości połączenia i odległości pomiędzy graczami. Wszystko to może wpływać na ogromną ilość opóźnień w grze. Jak łatwo się domyślać, sprawia to, że wieloosobowa rozgrywka bywa czasem po prostu niemożliwa.

Oczywiście to wciąż tylko teoria i tak naprawdę dopóki twórcy gry ze Sledghammer nie potwierdzą tego, warto traktować to z przymrużeniem oka. Na razie tego nie zrobili, ale wiemy, że gra otrzyma wkrótce aktualizację, która poprawić ma inne znane błędy. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie ona wydana.

Źródło: Segmentnext

Zobacz także:

Pierwszy dodatek do Call of Duty: Advanced Warfare wyjdze w przyszłym roku

Call of Duty: Advanced Warfare – bedą zombie, ale w płatnym dodatku

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji