Reklama

Artykuł

Loca Loca, czyli lokalność po polsku

Loca Loca, czyli lokalność po polsku
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

Loca Loca to „komunikator lokalny”, jak nazywają swój produkt jego twórcy. Dzięki aplikacji możliwe jest dodawanie ogłoszeń lub komunikatów, które widoczne będą tylko dla osób mieszkających w najbliższym sąsiedztwie.

Twórcy porównują Loca Loca do nowoczesnego słupa ogłoszeniowego. Dzięki aplikacji można np. wystawić coś na sprzedaż, zaoferować lub poprosić o pomoc i informować sąsiadów o ważnych wydarzeniach w życiu osiedla czy dzielnicy. Loca Loca może tez działać jako miejsce, gdzie można wymieniać się informacjami dotyczącymi usług czy pisać rekomendacje.

Aplikacja pomoże wam znaleźć chętnych na waszą starą lodówkę, podpowie, gdzie jest najlepszy według waszych sąsiadów fryzjer lub tani sklep. Ta idea bardzo mi się podoba, jednak na początku aplikacja nie działała zbyt dobrze na moim Nexusie z Androidem 5.0. Na szczęście, twórcy Loca Loca szybko uporali się z tym problemem i wydali aktualizację, dzięki której z aplikacji można już korzystać także na urządzeniach obsługujących Lollipop.

Loca Loca dostępna jest na Androida i Windows Phone.  Wersja na iOS-a ma być dostępna już wkrótce.

Źródło: informacja prasowa

Zobacz także:

Polska aplikacja Listonic wśród najlepszych produktów na Samsung Gear!

Najlepsze aplikacje na Androida według Google

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines