Najnowsze i najlepsze symulatory – od siania zboża do lotu w kosmos

Najnowsze i najlepsze symulatory – od siania zboża do lotu w kosmos

najlepsze-symulatory

Symulatory to gry, które pozwalają na chwilę spełnić najskrytsze marzenia i zamienić się w kogoś innego. Możliwości są prawie nieograniczone. Symulatory pozwolą Ci stać się farmerem, chirurgiem, konstruktorem statków kosmicznych czy pilotem helikoptera. Chcesz spróbować? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj najciekawsze symulatory ostatnich miesięcy.

Symulator Farmy – Farming Simulator 2013

W tym zestawieniu nie może zabraknąć największego hitu ubiegłego roku, a więc Symulatora Farmy. W tej grze wcielasz się rolę farmera i prowadzisz duże gospodarstwo rolne.

Wszyscy miłośnicy ciężkich pojazdów znajdą tu swoje spełnienie – można pojeździć na kombajnach, traktorach, sianokosiarkach oraz innych maszynach, o których istnieniu może nawet wcześniej nie mieliście pojęcia!

  Symulator chirurga – Surgeon Simulator

  Surgeon Simulator to symulator obowiązkowa gra dla przyszłych chirurgów. Zabawa polega na dokonywaniu serii transplantacji. Mimo, że tytuł gry wydaje się poważny, tak naprawdę chodzi o dobrą zabawę.

  Podczas operacji możesz używać zarówno specjalistycznych narzędzi jak i domowego młotka lub wiertarki. Z tego powodu większość operacji kończy się rozrzuceniem organów pacjenta po całej sali.

   Symulator demolki -Demolition Company

   Demolition Company to symulator demolki przy pomocy ciężkiego sprzętu wyburzeniowego. Gra pozwala wypróbować zupełnie niezwykłe maszyny do niszczenia budynków, od młotów pneumatycznych po wielkie dźwigi uzbrojone w kule miażdżące. Gra doskonale nadaje się do rozładowania emocji po trudnym dniu w szkole lub pracy.

   Symulator helikoptera – Take on Helicopters

   Take on Helicopters to jak sama nazwa wskazuje symulator helikoptera. Kiedy już opanujesz trudną technikę lotów na poszczególnych maszynach, możesz wykonywać loty nad miastem Seattle lub przepięknymi terenami Azji Wschodniej.

   Symulator programu kosmicznego – Kerbal Space Program

   Kerbal Space Program to darmowy symulator, w którym zajmujesz się konstruowaniem i testowaniem rakiet kosmicznych. Możesz tworzyć nieskończone kombinacje poszczególnych części i silników, a potem sprawdzać jak sobie radzą w przestrzeni kosmicznej. Nie jest to do końca realistyczna gra, ale zapewnia wiele zabawy!

   Symulator autobusu – Bus-Simulator 2012

   Bus-Simulator 2012 to gra, w której wcielisz się w kierowcę autobusu. Twoim zadaniem jest rozwozić pasażerów po wirtualnym mieście Freyfurt.

   Symulator budowania mostów – Bridge Builder 2

   Bridge Builder 2 to symulator budowy mostów. Jako gracz przemieniasz się w inżyniera projektującego różnorodne przeprawy. W swoim projekcie musisz uwględnić prawa fizyki i wytrzymałość wybranych materiałów.

   Symulator budowy mostow

   Jak myślicie, dlaczego symulatory są tak popularne? Macie jakieś ulubione tytuły, bez których nie wyobrażacie sobie spędzić weekendu?

   Wczytywanie komentarzy