Reklama

Artykuł

Wielki wyciek w Valve – planują Half-Life 3, Left 4 Dead 3, Source 2 i wiele innych!

Paweł Kański

Opublikowany

Valve, producent wielu kultowych gier (Half Life, Counter Strike!) ma pecha. W firmie korzystają z aplikacji Jira, która pozwala zarządzać wieloma projektami jednocześnie. To popularne oprogramowanie w dużych firmach. Jednak przez czyjąś pomyłkę do sieci trafiły zrzuty ekranu  z programu, na których widać różnego rodzaju zadania pracowników, powiązane z konkretnymi grami.

Na liście widać np. listę mailingową pracowników dotyczącą gry Left 4 Dead 3, gdzie znajduje się aż 42 pracowników Valve. Może to świadczyć o tym, że projekt jest już dość zaawansowany. Podobna lista Half-life 3 zawiera … tylko jedna osobę, więc nie należy się spodziewać premiery gry w w najbliższym czasie.

Valve wycieki

Wśród innych tytułów można zaobserwować: Source 2, bliżej nieznany The Grange, oraz: Stars of Blood, Return to Ravenholm, Episode 3/Episode 3 Movie. Wśród takich nazw pojawiły się też te, chyba nie związane z pracą studia, jak chociażby WUBWUBWUB… czy yo dawg.

Cała sprawa jest o tyle zabawna, że Valve oznacza po angielsku… zawór! Wygląda więc na to, że nikt nie jest odporny na przecieki…

Powiązane artykuły:

Źródło

Również może Cię zainteresować