Używasz Foursquare? Możesz wygrać 3 darmowe miesiące w Deezer!

Używasz Foursquare? Możesz wygrać 3 darmowe miesiące w Deezer!

Jeśli korzystasz z Foursquare, możesz wygrać darmowe 3 miesiące w usłudze Deezer Premium+. Jak to zrobić? Wystarczy, że zostaniesz użytkownikiem Foursquare (jeśli jeszcze nimi nie jesteś) i zameldujesz się co najmniej 7 razy w miejscach związanych z muzyką i kulturą. Może to być Stadion Narodowy, Torwar lub jakiś duży festiwal. Na liście miejsc, które biorą udział w zabawie jest ponad 15 000 różnych lokacji w 15 różnych krajach. Możesz więc meldować się także poza granicami kraju. Kolejnym warunkiem jest polubienie strony Deezera na Foursquare: foursquare.com/deezer.

Czym jest Foursquare? To program oparty na geolokalizacji – pozwala na “meldowanie” się w miejscach, które odwiedzamy. Może to być np. fajna knajpa, restauracja, muzeum, czy koncert właśnie. Aplikacja dostępna jest na większość mobilnych systemów operacyjnych, wliczając w to Android i iOS.

Deezer z kolei pozwala na słuchanie muzyki online. Serwis posiada bibliotekę 25 milionów utworów i kilka opcji dostępu do muzyki. Można stać się użytkownikiem Deezera także za darmo. Na pewno jednak płatne profile dają dużo więcej swobody i komfortu. Podobne do Deezera Spotify czy Rdio.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji