Reklama

Artykuł

Teraz kupisz też książki w polskim Google Play!

Paweł Kański

Opublikowany

Google ma naprawdę pracowity tydzień. Wczoraj firma dodała do aplikacji Mapy Google wsparcie dla iPada, uruchomiła nowy wygląd Map Google, odświeżyła Sklep Google, wysłała zaproszenia na imprezę, która ma się odbyć 24 lipca, a dziś zrobiła coś miłego dla polskich użytkowników – do oferty sklepu Google Play dodano książki.

Książki w Google Play

Teraz kupisz też książki w polskim Google Play!

Nie ma co się jednak przedwcześnie cieszyć. Książki są, ale tylko po angielsku! Brak w ofercie polskich tytułów, a jeśli już znajdziemy jakieś prace rodzimych pisarzy, będą to książki wydane w języku Szekspira. Ceny niektórych pozycji też nie są zbyt ciekawe. Oprócz darmowych tytułów znajdziemy tam też takie, które kosztują po 100 zł. Do czytania ksiażek potrzeba też aplikacji Książki Google Play (Google Play Books).

Cóż więc można powiedzieć o ofercie Sklepu Play, jeśli chodzi o literaturę? Na pewno nie podbije ona serc Polaków, chociaż z łatwością może zrujnować ich kieszenie. W tym momencie mamy w kraju tyle lepszych i tańszych alternatyw, że trudno spodziewać się sukcesu Google.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Również może Cię zainteresować