Wszystkie dodatki do the Sims 2 za darmo!

Wszystkie dodatki do the Sims 2 za darmo!

The Sims 2 to już wiekowa gra, ponieważ została wydana prawie 10 lat temu. Jednak nadarza się dobra okazja, żeby ten tytuł sobie odświeżyć. EA ogłosiło, że oficjalnie kończy dla niej wsparcie. Z tego powodu postanowiono udostępnić wszystkie dodatki i rozszerzenia za darmo! Jak się okazuje, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

W efekcie każdy, kto posiada zarejestrowaną, cyfrową wersję The Sims 2, będzie mógł darmowo zaktualizować ją do wersji Ultimate Collection. Na nią zaś składają się następujące dodatki i przedmioty: University, Nightlife, Open for Business, Pets, Seasons, Bon Voyage, FreeTime, Apartment Life oraz Holiday Party Pack, Family Fun Stuff, Glamour Life Stuff, Happy Holiday Stuff, Celebration! Stuff, H&M Fashion Stuff, Teen Style Stuff, Kitchen & Bath Interior Design Stuff, IKEA Home Stuff i Mansion & Garden Stuff. Na bogato!

Jeśli spełniacie wspomniane wyżej warunki, to w przeciągu 5 dni w Waszej bibliotece gier na Origin powinny pojawić się wszystkie wspomniane rozszerzenia. Trzeba przyznać, że to całkiem miły gest ze strony EA, który być może ukróci nieco mękę osobom czekającym na The Sims 4.

Zobacz także:

Źródło: Eurogamer

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji