Asphalt 8, Brothers in Arms 3 i dwie nowości – ofensywa Gameloftu na E3!

Asphalt 8, Brothers in Arms 3 i dwie nowości – ofensywa Gameloftu na E3!

Gry gameloftu na E3
Tuż przed targami E3 w Los Angeles udało nam się dostać kilka ciekawych informacji na temat gier od Gameloft, które mają być zapowiedziane podczas imprezy. Są to cztery gry, z których dwie są całkowicie nowe, a dwa tytuły to kontynuacje znanych serii – Asphalt 8 oraz Brothers in Arms 3. Oto co o nich wiemy:

Asphalt 8: Airborne – to najnowsza część tej niesamowicie popularnej serii gier wyścigowych. Wyróżnia ją naprawdę doskonała grafika oraz duża ilość świetnych samochodów. W grze pojawiają się takie marki jak: Lamborghini, Ferrari, Chevrolet czy Bugatti. Asphalt 8 będzie miał tryb multiplayer, który pozwoli na ściganie się z innymi zawodnikami z praktycznie całego świata. Gra będzie wydana na Androida, iPhone’ iPada, oraz iPod Touch.

Asphalt 8 na Android

Brothers in Arms 3 – to kontynuacja znanego i całkiem fajnego FPS, w klimacie drugiej wojny światowej. Jako gracze weźmiecie udział w najważniejszych kampaniach największego konfliktu zbrojnego na świecie. Do “pomocy” będziecie mieli pistolety, karabiny, noże, granaty, a nawet … czołgi! Jeśli jesteście fanami historycznych, wiernie odwzorowanych gier – sprawdźcie Brothers in Arms 3!

Brothers in Arms 3

Despicable Me: Minion Rush to gra w stylu Temple Run. Zadaniem, gracza jest szybki bieg przed siebie, unikanie przeszkód oraz zbieranie specjalnych bonusów. Gra inspirowana jest bohaterami filmu Despicable Me. Dostępna na: iPhone, iPad, iPod Touch oraz oczywiście Android.

Despicable Me na Android i iPhone

Total Conquest – to gra strategiczna, która przeniesie nas w czasy Imperium Rzymskiego. Zadaniem graczy będzie budowanie i rozwijanie własnego cesarstwa, walczenie z najeźdźcami oraz walka o ekspansję na inne krainy. Brzmi cudownie!

Total Conquest

Kilka dni wcześniej Gameloft ujawnił inne, ważne tytuły:

Jak się Wam podobają nowe gry?

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tych produkcjach? Zajrzyjcie tutaj – Najnowsze gry od Gameloft na iOS i Android

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji