Free Pee, czyli uwolnić darmowe ubikacje!

Free Pee, czyli uwolnić darmowe ubikacje!

Pewnie każdy z nas to zna z autopsji. Po kilku piwach lub wypiciu kawy wracamy do domu i nagle czujemy narastające „ciśnienie” w pęcherzu. Co zrobić, gdy jesteśmy z dala od baru, a nie wiemy, gdzie znajduje się najbliższy szalet miejski, jeśli w ogóle istnieje w danym mieście? Pewnie was to nie zdziwi, ale tak – jest na to aplikacja! Nazywa się Free Pee na Androida i pomaga zlokalizować darmowe ubikacje na mapach kraju czy miasta.

Aplikacja jest darmowa i znajduje się na razie w fazie beta testów. Jeśli jednak chcecie z niej skorzystać – nie ma problemu. Wystarczy zapisać się do grupy beta testerów na Google Plus i pobrać Free Pee za pomocą udostępnionego tam linku. Program wykorzystuje naszą lokalizację i pokazuje na mapie toalety zgłoszone przez społeczność testerów jako darmowe. Wygląda to mniej więcej tak:

Free Pee w Polsce

Oczywiście, dokładność lokalizacji i jakość wskazanych miejsc zależy od samych użytkowników aplikacji. Jeśli więc chcecie pomóc w jej rozwoju, możecie dodać lokalizacje, o których sami wiecie. W Polsce znajduje się już całkiem spora lista darmowych toalet, niestety głównie w centralnych i południowych regionach. Jeśli znacie więc jakieś godne polecenia miejsca, pomóżcie autorowi uwolnić toalety!

Źródło: Free Pee na Google Plus

Zobacz także:

Tinder Plus, czyli płatny Tinder z nowymi opcjami. Skusicie się?

5 najpopularniejszych oszustw na Facebooku według Bitdefender

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji