Znamy szczegóły gry Game of Thrones!

Znamy szczegóły gry Game of Thrones!

Studio Telltale Games ogłosiło szczegóły dotyczące swojej najnowszej gry – Game of Thrones. To próba przeniesienia świata znanego z sagi Pieśń Lodu i Ognia oraz serialu telewizyjnego HBO Game of Thrones do formatu gry komputerowej. Będzie się składała z 6 epizodów, a pierwszy z nich został zatytułowany Iron From Ice (Stal i śnieg).

Telltale Games znane jest już z kilku naprawdę doskonałych gier, z których najsłynniejszymi są bez wątpienia The Walking Dead i The Wolf Among Us. W swojej następnej grze pokaże świat Westeros i skupi się na historii nowego rodu – Forresterów z Północy. Akcja ma się dziać w okolicach końcówki trzeciego sezonu serialu HBO.

Oprócz znanych już czytelnikom sagi i fanom serialu miejsc takich jak Królewska Przystań czy Mur, w grze pojawią się nowe lokacje. Jedną z nich będzie na pewno Ironrath, czyli siedziba domu Forresterów. Sytuację głównego bohatera gry na pewno będzie komplikować fakt, że jego rodzina pozostała wierna Północy i Starkom. Już teraz możemy się domyślać, że emocji w grze Game of Thrones na pewno nie zabraknie!

Nieznana jest jeszcze data wydania gry, ale wiemy, że pojawi się na pecetach, komputerach Mac, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz iOS. Znacznie później Game of Thrones zostanie wydane także na Androida, chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Źródło: Telltale Games

Zobacz także:

Gra Game of Throne będzie stworzona w stylu The Walking Dead

The Wolf Among Us – kolejna gra przygodowa od twórców The Walking Dead już wydana na Androida

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji