Reklama

Artykuł

Koniec Adobe Creative Suite, teraz wszystko będzie dostępnę z chmury!

Paweł Kański

Opublikowany

Adobe robi porządek ze swoimi produktami. Wygląda więc na to, że Adobe Creative Adobe CSSuite 6 będzie ostatnią wersją popularnego pakietu multimedialnego Creative Suite. Od teraz, CS będzie dostępny tylko i wyłącznie w chmurze Adobe Creative Cloud.

Adobe uruchomił subskrypcję produktów Creative Cloud w zeszłym roku, oferując dostęp do całego pakietu aplikacji. Dziś każdy może wykupić jedną z miesięcznych subskrypcji. Wygląda to na dobre rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów jak i firm. Oto jak wyglądają ceny różnych pakietów:

  • 24,59 € za dostęp do pojedynczej aplikacji,
  • 61,49 € za pełen pakiet i pełny dostęp do wszystkich aplikacji,
  • Oraz plan w ofercie specjalnej dla: użytkowników programu CS3 i późniejszych wersji otrzymają plan pełny za €36,89, użytkownicy programu CS6 i późniejszych wersji otrzymają plan pełny za €24,59, a użytkownicy programu CS3 i późniejszych wersji otrzymają plan dotyczący jednej aplikacji za €12,29.

Oferta ta dotyczy użytkowników indywidualnych. Dla firm ceny wahają się od 49, 19 €  dla stałych klientów do 86,09 € dla nowych. Na zniżki mogą też liczyć nauczyciele i instytucje edukacyjne, czyli szkoły i uniwersytety.

Dlaczego Adobe rezygnuje z desktopowego oprogramowania na rzecz chmury?

To proste – taki system zapewni firmie bardziej stabilne wpływy i ograniczy od minimum piractwo całego pakietu jak i poszczególnych programów, takich jak np. Photoshop.

Jak się Wam podoba takie rozwiązanie?

Powiązane artykuły:Również może Cię zainteresować