Ostatnie dni Google Readera

Ostatnie dni Google Readera

Dziś smutny dzień dla wielu internautów. Właśnie dzisiaj lub w przeciągi kilku następnych dni na emeryturę ma przejść Google Reader. To aplikacja internetowa służąca do czytania i porządkowania źródeł RSS. Przez wiele lat był pierwszym i jedynym wyborem osób, które chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w internecie.

Google Reader

Aby ułatwić Wam przejście z Google Readera na inną, podobną aplikację, przygotowaliśmy krótki poradnik o tym jak wyeksportować feedy RSS z Google Reader?. Listę ewentualnych zamienników znajdziecie na liście poniżej i w tym artykule: alternatywy dla Google Readera.

Feedly –  najpopularniejsza alternatywa dla Google Readera. Można korzystać z niej jako dodatku do popularnych przeglądarek internetowych (Firefox lub Chrome) dla Windows, na Mac (Firefox) oraz w systemie Android.

Paseczek – to prosta aplikacja polskiego programisty na system Windows. W dodatku posiada wbudowaną bazę polskich źródeł, dzięki czemu nie musimy ich wszystkich dodawać ręcznie.

FeedReader – to kolejny dosyć dobry program na Windows, który z łatwością zastąpi Google Readera.

RSS Alert – kolejna polska produkcja, która wyświetli nam najświeższe informacje na pulpicie w postaci kolorowych fiszek.

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji