Reklama

Artykuł

Najlepsze mody do GTA San Andreas

Radek Grabarek

Radek Grabarek

  • Zaktualizowany:

Grand Theft Auto San AndreasGrand Theft Auto: San Andreas to dla wielu jedna z najlepszych gier wszech czasów. Wiele lat po premierze nadal jest bardzo grywalna. Co jednak zrobić, kiedy nawet tak dobra gra jak GTA SA zaczyna się delikatnie nudzić? Należy urozmaicić sobie rozgrywkę instalując mody do GTA! Mody, to mniejsze lub większe modyfikacje gry, które wprowadzają do niej nowe elementy lub poprawiają istniejące. Oto lista najciekawszych, naszym zdaniem, modów do GTA San Andreas. Ich pełną listę oraz mody do GTA IV, znajdziecie w dziale Mody do GTA.

San Andreas Mod Installer

San Andreas Mod Installer - SAMI

San Andreas Mod Installer dostępny do pobrania tutaj (w skrócie SAMI) to najlepszy program na początek naszej przygody z modami do GTA. SAMI automatycznie wykrywa w jakim folderze zainstalowana jest gra GTA SA i potrafi zainstalować mody z plików ZIP i RAR, bez konieczności ich rozpakowywania. Jeśli pobraliśmy mod i jesteśmy w katalogu z plikiem, wystarczy kliknąć na niego prawym klawiszem i wybrać z menu “Instal with SAMI”. Prościej się nie da. A to jeszcze nie wszystkie sztuczki jakie oferuje San Andreas Mod Installer.

Pobierz tutaj San Andreas Mod Installer.

San Andreas: Multiplayer

GTA San Andreas Multiplayer Mod

Listę wartościowych modów zaczynamy do wielkiego M. Mod San Andreas: Multiplayer można pobrać tutaj . Wprowadza on do GTA SA coś, czego bardzo brakowało tej grze – tryb multiplayer. Instalacja jest bardzo prosta, szczegóły znajdziecie w tekście recenzji.

Pobierz tutaj San Andreas: Multiplayer.

GTA: San Andreas Zombie Alarm Mod

GTA: San Andreas Zombie Alarm Mod

Czas na zombie! GTA: San Andreas Zombie Alarm Mod dostępny do pobrania tutaj wyprowadza na ulice San Andreas naszych milusińskich, czyli hordy zombie. Jeśli lubisz horrory z zombie, ten mod na pewno bardzo Ci się spodoba.

Pobierz tutaj GTA: San Andreas Zombie Alarm Mod.

GTA San Andreas: Gears of War Weapons

GTA San Andreas: Gears of War WeaponsMod GTA San Andreas: Gears of War Weapons dostępny do pobrania tutaj spodoba się wszystkim fanom pokaźnego arsenału. Jeśli znudziły się Wam ziemskie bronie, oto dostawa kosmicznych gnatów prosto z strzelanki Gears of War.

Pobierz tutaj GTA San Andreas: Gears of War Weapons

Samochody do GTA San Andreas

Samochody do GTA San Andreas

Samochody do GTA San Andreas dostępne do pobrania tutaj to mod dostarczający aż 80 nowych samochodów do GTA SA! Co ciekawe, mod stworzony został w słonecznej Brazylii, z tego powodu znajdziemy w nim wiele lokalnych maszyn. Oryginalności nigdy za wiele.

Pobierz tutaj Samochody do GTA San Andreas.

Jeszcze Ci mało? Sprawdź naszą kategorię programów Mody do GTA.

Znasz inne ciekawe mody do GTA San Andreas? Podziel się informacją z nami i innymi czytelnikami OnSoftware. Napisz komentarz.

Radek Grabarek

Radek Grabarek

Najnowsze od Radek Grabarek

Editorial Guidelines