Euro Truck Simulator 2 – uwaga na fałszywego moda do multiplayera!

Euro Truck Simulator 2 – uwaga na fałszywego moda do multiplayera!

Jak ostrzegają twórcy gier z serii  ETS, firma SCS Software, na Facebooku można znaleźć niebezpieczny link powiązany z Euro Truck Simulator 2 . Strona na jaką nas przenosi ma zawierać mod, który umożliwia grę w trybie multiplayer. W zamian wymaga uzupełnienie ankiety, która jest tak naprawdę zgodą gracza na dokonywanie comiesięcznych płatności na konto oszustów.  Oficjalna strona SCS Software ostrzega przez tym konkretnym oraz każdym innym modem oferującym tryb gry wieloosobowej.

ETS 2 - próba wyłudzenia danych
Szkodliwy link o którym mowa to:

http://bests-games-ever.blogspot.co.uk/2013/03/euro-truck-simulator-2-multiplayer-mod.html

Przypomnijmy: tryb multiplayer nie jest na razie możliwy w ETS2. Twórcy gry obiecują, że prace nad dostarczeniem graczom gry wieloosobowej trwają, ale są jeszcze we wczesnej fazie rozwoju. Na pewno nie można się go spodziewać w najbliższym czasie. Wszystkie więc “mody” oferujące takie rozwiązania są co najmniej podejrzane.

Podobnie jak i w tym wypadku zalecamy wszystkim ostrożność, jeśli chodzi o takie znaleziska. Radzimy zastanowić się kilka razy zanim wypełnimy jakąś ankietę w internecie (szczególnie taką gdzie trzeba podać swoje dane dotyczące płatności) lub pobierzemy plik oferujący rzadką funkcjonalność do ulubionej gry. Najczęściej to po prostu próba oszustwa!

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Źródło

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji