Reklama

Artykuł

Android 4.3 już w następną środę?

Paweł Kański

Opublikowany

Prawdopodobnie już 24 lipca, czyli w najbliższa środę, poznamy funkcje i szczegóły dotyczące Androida 4.3. Wczoraj bowiem Google wysłało do wielu dziennikarzy i deweloperów zaproszenia na śniadanie z szefem działu Android i Chrome w Google – Sundarem Pichai. Co to oznacza?

Jak zwykle po sieci krążą rożnego rodzaju domysły. Które z nich są najbardziej prawdopodobne? Wszyscy zgadzają się co do jednego – to dobry czas by Google pokazało nową wersje Androida. Wszyscy mieli nadzieję, że korporacja z Mountain View zrobi to podczas konferencji Google I/O, ale na oczekiwaniach się skończyło. W dodatku do sieci trafił już obraz ISO nowej wersji Androida. Najpierw, kilka tygodni temu dla Galaxy S4, a wczoraj dla Nexusa 4. To oczywiście nieoficjalne “wycieki”.

Android 4.3 już w następną środę?

Co może zmienić się w najnowszej wersji Androida? Na pewno widocznych będzie kilka ulepszeń w wyglądzie, a największą nowością może być odświeżona aplikacja do obsługi aparatu fotograficznego.Będzie posiadała zmienione menu, dzięki któremu łatwiej ma się z niej korzystać. Jednak nie samym Androidem, człowiek żyje. Trzeba pamiętać, że na imprezę zaprasza przecież osoba odpowiedzialna także za przeglądarkę Chrome. Wszyscy użytkownicy Androida czekają też na nowe urządzenia od Google, a wspomina się przy tej okazji nową wersje tabletu Nexus 7 lub telefon od Motoroli, którą Google kupiło jakiś czas temu.

Powiązane artykuły:

Również może Cię zainteresować