Reklama

Artykuł

ALLPlayer 6.0 już gotowy do pobrania!

Paweł Kański

Opublikowany

Do sieci trafiła właśnie najnowsza wersja popularnego odtwarzacza ALLPlayer. Najświeższa odsłona programu bazuje na nowym, wydajniejszym silniku. Oprócz tego twórcy programu dodali kilka innych opcji.

Przede wszystkim zmienił się wygląd, a nawigacja przypominać ma teraz obsługę aplikacji na smartfonie lub tablecie. Zupełną nowością jest też to, że ALLPlayer 6.0 obsługuje pliki torrent bez konieczności pobierania ich na dysk twardy komputera.

ALLPlayer 6.0 już gotowy do pobrania!

Ulepszono obsługę napisów, dzięki czemu odtwarzacz sam rozpozna plik z filmem i automatycznie dobierze do niego napisy z baz danych Napisy24.pl oraz Napiprojekt czy Opensubtitles.org.

ALLPlayer 6.0 ma oczywiście własną bazę kodeków, która będzie uzupełniania o nowości z każdą aktualizacją odtwarzacza. Dzięki temu bez problemu powinniśmy odtworzyć w nim większość znanych formatów filmów i napisów.

ALLPlayer typy plików

Co więcej? ALLPlayer 6.0 pozwala na słuchania popularnych stacji radiowych (RMF FM, Radio Zet czy TOK FM) i daje użytkownikom dostęp do kilkuset filmów zgromadzonych w usłudze VOD (Video on Demand – film na żądanie). Jeśli macie smartfona z Androidem, możecie też skorzystać z aplikacji ALLPlayer Pliot Free, która umożliwia sterowanie odtwarzaczem zainstalowanym na komputerze za pomocą telefonu.

Źródło: informacja prasowa

Powiązane programy:

ALLPlayer 6.0 na Windowsa

ALLPlayer Pliot Free

Zobacz także:

AllPlayer – aktualizacja 5.9.2 z nowymi funkcjami

Nowa aplikacja do pobierania napisów od Napisy24

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Również może Cię zainteresować