Reklama

Współtwórca Skype wydaje nowy komunikator – Wire

Współtwórca Skype wydaje nowy komunikator – Wire

Janus Friis, jeden ze współtwórców Skype, wydał właśnie swoją nową aplikację. Nazywa się Wire i pozwala na czatowanie oraz rozmowy głosowe z naszymi kontaktami. Funkcję ma podobne do wielu innych istniejących na rynku rozwiązań, ale wyróżnia się naprawdę ładnym wyglądem.

Wire umożliwia czatowanie, a wszystkie rozmowy są szyfrowane end-to-end, oznacza to, że praktycznie nikt oprócz nadawcy i odbiorcy wiadomości nie będzie w stanie poznać jej treści. Wire wspiera też rozmowy głosowe w jakości HD. Aplikacja obsługuje multimedia, dzięki czemu bez problemu obejrzymy za jej pomocą wideo z YouTube’a lub odsłuchamy muzykę z SoundCloud.

Oprócz aplikacji na Androida, iOS-a i Fireofx OS (!), Wire będzie wkrótce dostępny także z poziomu przeglądarki internetowej. Według zapewnień twórców, Wire jest też przyjazny bateriom naszych urządzeń. O tym, czy to prawda, można się przekonać tylko w jeden sposób – używając komunikatora na co dzień. Ja jednak zostanę przy starym, dobrym WhatsAppie. Nie potrzebuję kolejnego komunikatora na swoim smartfonie.

Komunikator Wire możecie pobrać z tej strony: Wire.

Zobacz także:

Loca Loca, czyli lokalność po polsku

Polska aplikacja Listonic wśród najlepszych produktów na Samsung Gear!

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama